Naga MarketsEthereum to zbyt powolny blockchain. Kevin O'Leary krytycznie o sieci ETH
Kevin O’Leary

Gwiazda „Shark Tank” Kevin O’Leary potępił sieć kryptowalutową Ethereum podczas swojego ostatniego wystąpienia w CNBC, wskazując na problemy drugiego co do wielkości blockchainu z jego skalowalnością.

Ethereum jest zbyt powolną siecią, twierdzi O’Leary

O’Leary przewiduje, że konkurencyjne blockchainy w końcu zakwestionują dominację Ethereum:– Uważam jako użytkownik, że Ethereum, jest zbyt powolne. I tak, w przyszłości pojawią się inne łańcuchy – komentował popularny inwestor dla CNBC.

Od niedawna, sieci takie jak Cardano, Solana i Polkadot stają się coraz poważniejszymi rywalami dla Cardano, wprowadzając między innymi inteligentne kontrakty i otwierając się na branżę NFT.

O’Leary twierdzi, że jest optymistą jeśli chodzi o zdecentralizowaną branżę finansową dodając, że będzie ona znacznie szersza niż dwie największe kryptowaluty.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Instytucjonalne pieniądze nadchodzą w ogromnej ilości

W dalszej części swojej wypowiedzi gwiazda „Shark Tank” dodaje, kryptowaluty nie są jeszcze uważane za aktywa instytucjonalne. Potentat biznesowy jest przekonany, że wiodące kryptowaluty w końcu uzyskają jednak ten status i przyciągną kolejne biliony dolarów od smart money.

invest

Dodaje jednak, że potrzebna jest jasność regulacyjna, podkreślając znaczenie zgodności:

– Nie chcę angażować się w kryptowaluty, jeśli regulator mówi, że to nie jest w porządku. Nie mogę sobie pozwolić na bycie na uboczu, ale jednocześnie mogę sobie pozwolić na brak zgodności z przepisami – wyjaśnia.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw akcje opinie | amica giełda | kurs funt | dom development akcje rekomendacje | jsw akcje kupno | notowania enea | jsw akcje wykres |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here