Naga MarketsPopularny analityk z rynku kryptowalut Lark Davis uważa, że ​​wiele zdecentralizowanych projektów finansowych (DeFi), które nie są oparte na Ethereum, ma znaczny potencjał wzrostu.

  • Davis twierdzi, że inwestorzy będą mogli dużo zarobić na rynku DeFi.
  • Dodaj jednak, że warto wyjść poza rynek Ethereum.

Ethereum to nie wszystko

Davis w szczególności podkreśla zalety czterech mało znanych aktywów z tego rynku, które jego zdaniem mogą przynieść inwestorom duże zyski w krótkim okresie.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Wierzę, że DeFi poza Ethereum prawdopodobnie będzie dużym obszarem wzrostu w nadchodzących miesiącach, nawet jeśli nadal mamy świetne projekty DeFi uruchamiane na bazie Ethereum – tłumaczy.

Davis poleca takie projekty jak: Kava (KAVA), Band Protocol (BAND), Switcheo (SWTH) i Nash (NEX).

Cztery czarne konie

Kava to cross-chain, platforma pożyczkowa DeFi. Token kosztuje około 1,97 USD w momencie pisania tych słów.

– Zespół i zwolennicy Kavy są również bardzo, bardzo silni. Moim zdaniem ma to wszystko, by być tak dużym projektem, jak Maker365, którego kapitalizacja rynkowa przekraczała 1 miliard dolarów – mówi ekspert.

Band Protocol to z kolei natywna i międzyłańcuchowa sieć Oracle Blockchain, która konkuruje z Chainlink. Jej token jest obecnie sprzedawany za około 2,42 USD w momencie pisania tego artykułu. Wzrosła od początku lipca o około 120 proc.

– BAND ma już dużą, rosnącą listę znanych partnerów, takich jak Binance i Wanchain oraz oczywiście Elrond i Fantom i Kava – mówi Davis.

SWTH i NEX to zaś tokeny giełd. Davis twierdzi, że mają potencjał wzrostu, ponieważ Switcheo uruchamia nową giełdę instrumentów pochodnych i unowocześnia swój model tokenów, a Nash właśnie włączył zerową opłatę dot. walut fiat dla użytkowników w Unii Europejskiej.

Samo ETH kosztuje dziś 238 USD, co przekłada się na 1,5 proc. wzrostu ceny w skali doby.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here