Naga Markets6,93 miliona dolarów w ethererum (ETC) tyle próbuje odzyskać pewna rodzina z D.CPopularny analityk sieciowy, Willy Woo, twierdzi, że jeden z jego wskaźników sugeruje, iż ethereum (ETH) szykuje się na imponujący wzrost cen. Założyciel Bitcoin Forecast napisał do swoich 818,400 obserwujących na Twitterze, że szok podażowy ETH jeszcze nie pojawił się na wykresie drugiego co do wielkości wirtualnego aktywa. Kurs ETH/USD silnie wzrósł wczoraj i wyrysował dziś nowy historyczny szczyt na poziomie 4643 USD.

Ethereum (ETH) w przeddzień boomu cenowego?

Podczas gdy BTC buduje siłę po odnotowaniu rekordowej zmienności podczas ustanawiania nowego ATH, ETH po cichu buduje jeszcze silniejsze fundamenty łańcucha bloków, które nie zostały jeszcze odzwierciedlone w cenie – napisał analityk.Źródło: Willy Woo/Twitter

Szok podażowy (Supply Shock) to wskaźnik, który prognozuje cenę kryptowaluty, analizując, ile monet znajduje się w rękach osób z historią sprzedaży w porównaniu z tymi, które tego nie robią.

Na pierwszy rzut oka widać, że model Supply Shock dość dokładnie śledzi cenę. Ma to sens, ponieważ śledzimy intencje inwestorów PRZED rzeczywistym kupnem lub sprzedażą – dodał.

Na przykład, jeśli inwestor długoterminowy, który historycznie gromadzi wirtualne monety, przenosi wystarczającą ilość monet do innego podmiotu (zwykle na giełdę), wszystkie monety posiadane przez niego zostają ponownie sklasyfikowane jako płynne lub wysoce płynne, ponieważ zmieniły się dotychczasowe intencje inwestora.

Na początku tego tygodnia analityk omawiał również, w jaki sposób bitcoin (BTC) konkuruje ze złotem jako zabezpieczenie przed inflacją. Dziś rozwinął ten pomysł w tweecie sugerującym, że zdecentralizowane finanse (DeFi) będą konkurować z tradycyjnym sektorem bankowym o udział w rynku.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Ethereum (ETH) konsoliduje powyżej 4500 USD

Notowania ETH/USD odbiły na początku tygodnia od poziomu wsparcia 4200 USD i wykorzystały wtorkowy impuls, by wzrosnąć w rejon 4600 USD. Środowa sesja przebiega wyjątkowo spokojnie, a zmienność jest minimalna. Kupujący mają otwartą drogę w kierunku okrągłego poziomu 5000 USD i dopóki kurs utrzymuje się powyżej 4000 USD trend wzrostowy powinien być kontynuowany.

Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pekao giełda | lpp akcje notowania | wig20 akcje | orange giełda | euro kurs | notowania kęty | gpw oncoarendi |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here