Naga MarketsKryptowalutowe wieloryby Ethereum wysyłały na giełdy aż 182 mln USD w ETH w ramach „prawdopodobnego pozycjonowania się przed pompą”. Sugerują to dane analityków Santiment z 23 lipca.

  • ETH zaczęło dynamicznie rosnąć na wykresie. 
  • Nowe dane analityków sugerują, że może czekać nas pompa kursu.

Ethereum i zapowiedź pompy

Ruchy te zbiegły się w czasie ze spadkiem sald portfeli, które nie były przedmiotem wymiany, mniej więcej o tę wartość, co oznacza, że ​​wieloryby przygotowywały się do masowego handlu ETH.

Prawie 700 tys. USD w ETH zostało przeniesionych przez 100 największych wielorybów w ciągu ostatnich 3 dni. W tym czasie łączny bilans 100 najpopularniejszych adresów ETH bez wymiany walut zmniejszył się o prawie 700 000 ETH, czyli około 182,7 mln USD – tłumaczy Santiment na Twitterze.

Początek bańki?

Para ETH/BTC spotkała się z ponownym zainteresowaniem w ciągu ostatnich tygodni. Wszystko przez bańkę na DeFi, które wykorzystują protokół ERC-20 do przeprowadzana transakcji. Do tego na początku sierpnia ma zostać uruchomiony testnet Ethereum 2.0, aktualizacji protokołu macierzystej sieci Etheru.

Analitycy też zauważali potencjał do wzrostów w samej sytuacji technicznej kursu.

– Ruch w górę Etheru (ETH) 21 lipca zbliżył go do górnej strefy oporu, która wynosi 249,195–253,556 USD. Jeśli byki zdołają wypchnąć cenę powyżej strefy, kolejny etap trendu wzrostowego prawdopodobnie zostanie wznowiony – napisał analityk Rakesh Upadhyay.

Z kolei analityk Cointelegraph Markets, Michaël van de Poppe, miał podobne zdanie i dodawał, że “całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut wzrośnie (najprawdopodobniej) w górę.

Nie stanie się to za pośrednictwem BTC. To będzie miało miejsce przez ETH. Ponieważ ETH jest bardzo niedowartościowane – dodawał.

Dziś za 1 ETH płaci się na giełdach 261 USD, co przekłada się na skok kursu i 8,5 proc. w skali 24 h. Z kolei 1 BTC kosztuje ok. 9500 USD, co oznacza, że kryptowaluta zdrożała o ok. 2 proc. w skali doby.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here