Naga MarketsBitcoinW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek przeglądu rynku kryptowalut. To seria współtworzona wspólnie z Geco.one, platformą typu margin trading do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin i Ethereum. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się również BCH, LTC, XRP, BNB, ADA oraz DOT.

  • Dominacja BTC spadła poniżej 50 proc.
  • W przeszłości zwiastowało to hossę na notowaniach Altcoinów
  • Cena ETH wzrosła ponad 4 tys. USD

Udział BTC w rynku kryptowalut wciąż spada 

Cena Bitcoina wzrosła w minionym tygodniu o 1675 dolarów, co stanowiło dokładnie 2,96 proc. W tym samym czasie Ethereum wzrosło natomiast o ponad 975 dolarów, co stanowiło aż 33 proc. W ślad za ETH poszły także Altcoiny, co doprowadziło do spadku dominacji BTC w całym rynku kryptowalut do zaledwie 44 proc., co jest co jest najgorszym wynikiem od lipca 2018 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że cena najstarszej z walut wirtualnych porusza się w ostatnim czasie wewnątrz równoległego kanału wzrostowego. Wskutek ostatniej aprecjacji rynek dotarł do linii tendencji będącej górnym ograniczeniem tej formacji, gdzie dziś o poranku ponownie pojawiła się niewielka reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków w okolice dolnego ograniczenia kanału, tj. nawet poniżej 54 tysięcy dolarów.

Jeżeli jednak obecnie testowany opór zostanie trwale pokonany i kurs BTC wybije z kanału górą, wówczas cena najstarszej z walut wirtualnych mogłaby wzrosnąć nawet w rejon 65 tysięcy dolarów.

Więcej komentarzy nt. Bitcoina oraz analizę kilku kolejnych znajdziesz w przeglądzie rynku z Geco One w telewizji Comparic Rynki.

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abym w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin akcje | dax 30 | ceny akcji pgnig | euro cena | forex waluty |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBioMaxima nie zwalnia tempa: kolejny rekordowy kwartał
Następny artykułBiomed Lublin ma pełne finansowanie na realizację kluczowego projektu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here