Naga MarketsNotowania ethereum, który jest de facto drugą najbardziej popularną walutą cyfrową na świecie, podobnie jak bitcoin i wiele jego odpowiedników święci w ostatnim czasie wiele triumfów. Aktualnie kurs swoje maksima ustanowił w rejonie cenowym 500 dolarów, skąd nastąpił ruch korekcyjny. W tej chwili cena 3 raz testuje ważne wsparcie zlokalizowane w okolicy okrągłego poziomu 400 dolarów.

Rysunek 1. Analiza techniczna,ethereum,H1,8.12.2017

Dużo wskazuje na to, że uda się obronić wskazane wsparcie, w związku z tym warto zastanowić się nad zajęciem pozycji w kierunku północnym. Warto zwrócić uwagę na interwał czasowy M15, gdzie tworzy się formacja RGR. Jeżeli cena zdoła przełamać lokalną linię szyi, która wypada w pobliżu poziomu 428 dolarów, otwiera się droga do realizacji scenariusza wzrostowego.

Rysunek 2. Analiza techniczna,ethereum,M15,8.12.2017

Docelowym obszarem dla byków są historyczne maksima w rejonie 500 dolarów. Ewentualne wybicie obecnie testowanego wsparcia neguje scenariusz wzrostowy i może znieść kurs nawet w okolice 345 dolarów.

Risk Warning: The contents of this analysis is for informational purposes only and does not constitute investment advice.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here