Naga Markets

ledger-portfel-sprzetowyZnane marki portfeli sprzętowych – m.in. Ledger i Trezor zapowiedziały, że nie będą obsługiwać Ethereum PoW (ETHW) – nowego tokena, który powstanie w wyniku hard forka dobę po The Merge. Producenci ci podkreślili, że wpierw muszą dobrze przyjrzeć się nowej kryptowalucie, zanim zaczną ją obsługiwać.

Ethereum PoW nie będzie obsługiwane przez Ledgera i Trezora

Dwaj najwięksi producenci portfeli sprzętowych mają podobne podejście do hard forka ETH, do którego ma dojść 24 godziny po The Merge. Okazuje się, że początkowo nie będą go obsługiwać, by nie narazić użytkowników na niebezpieczeństwo.Marki te zamierzają postępować tak samo, jak w przypadku innych obsługiwanych przez siebie zasobów cyfrowych. Ledger oznajmił, że w pierwszej kolejności skupi się na monitorowaniu nowo powstałej sieci zwanej Ethereum PoW. Przedstawiciel tej firmy podkreślił, iż decyzja ta wynika z szeregu aspektów technicznych, jakie należy ocenić. 

Trezor postąpi w zbliżony sposób. Jeden z analityków tej firmy – Josef Tetek zaznaczył, że portfel ten nie będzie obsługiwał ETHW, jednak użytkownicy będą mogli użyć go z interfejsem innej firmy – chociażby MetaMaskiem, aby uzyskać dostęp do starszej wersji blockchaina Ethereum. 


W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Również szwajcarski dostawca portfeli sprzętowych Tangem stwierdził, iż do czasu utrzymywania się niepewności wokół nowego hard forka, jego firma nie jest w stanie zapewnić wsparcia dla tego projektu. 

XTB

Posiadacze innych portfeli nieobjętych taką ochroną, którzy trzymają ETH, będą mieli dostęp do ETHW w ilości uzależnionej od ich salda w drugiej co do wielkości kryptowalucie. Monety powstałe w wyniku hard forka pojawią się także na kontach inwestorów Ethereum na niektórych giełdach. Największa platforma przeznaczona do handlu wirtualnymi walutami – Binance zapowiedziała, że jej użytkownicy trzymający ETH otrzymają ETHW. Klienci będą mogli je jedynie wypłacić na zewnętrzne adresy kryptograficzne, ponieważ giełda ta nie zamierza ich obsługiwać przed dokonaniem szczegółowej analizy. 

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułSFD S.A. raport miesięczny za sierpień 2022 roku
Następny artykułKurs dolar pozostaje mocny
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here