Naga MarketsCena Ethereum eksploduje w górę zdaniem wielu analityków, gdy Bitcoin osiągnął dziś rekordowe maksimum zaledwie o krok od 20000 USD. Cena ETH wynosi obecnie ok. 600 USD, znacznie poniżej najwyższych poziomów z 2018 roku, ale powyżej poziomu sprzed tygodnia.

  • Wzrost wartości kryptowalut jest wynikiem presji zakupowej ze strony dużych instytucji
  • Bitcoin wzrośnie w średnim i długim terminie, wspierając kurs Ethereum
  • Dalsza siła BTC może doprowadzić do zwyżek na altcoinach

Ethereum wzrośnie w wyniku pozytywnych fundamentalnych trendów

Ostatni wzrost wartości Bitcoina i Ethereum jest najprawdopodobniej wynikiem presji zakupowej ze strony dużych instytucji. Wraz z wieloma zarządzającymi funduszami publicznymi na Wall Street, którzy ogłosili swoje wsparcie dla kryptowalut, analitycy zauważyli, że cena spot pchnęła rynek wyżej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analitycy są optymistami, że zwłaszcza Ethereum wkrótce wzrośnie w wyniku pozytywnych fundamentalnych trendów. Bitcoin kontynuujący rajd może dać ETH dodatkowe paliwo do przebicia kolejnych istotnych oporów.

Firma Inmortal Technique niedawno udostępniła wykres, zauważając, że Ethereum może wzrosnąć do 800 USD, ponieważ udaje mu się przekroczyć kluczowe poziomy techniczne.

Wykres pokazuje, że ETH przebiło kluczowy poziom 420 USD w październiku. Tak solidne wsparcie zwiększa prawdopodobieństwo ruchu w kierunku 800 dolarów, sugeruje firma.

Wykres zmian cen ETH w ciągu ostatnich kilku lat z analizą firmy crpyto Inmortal Technique (@Inmortalcrypto na Twitterze).

Bitcoin: dominuje rynek byka

Oczekuje się, że Bitcoin wzrośnie również w średnim i długim okresie, zwiększając prawdopodobieństwo, że Ethereum osiągnie potężny wzrost. Analitycy są optymistami, że dalsza siła BTC może doprowadzić do zwyżek na altcoinach.

Obecna hossa Bitcoina (BTC) może wysłać kurs BTC/USD nawet do poziomu 590 000 USD, sugeruje jeden ze wskaźników. Indeks niezrealizowanych zysków/strat (NUPL), który śledzi firma Glassnode, zajmująca się analizą, osiągnęła poziom, który w przeszłości powodował potężny wzrost ceny najpopularniejszej kryptowaluty.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale tygodniowym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale tygodniowym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here