Naga MarketsW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek przeglądu rynku kryptowalut. To seria współtworzona wspólnie z Geco.one, platformą typu margin trading do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin i Ethereum. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się również BCH, XEM, BNB, EOS, LXM i DOT.

  • Ethereum powyżej 2 tysięcy dolarów 
  • Cena BTC stabilizuje się

Altcoiny rosną a Bitcoin stoi w miejscu 

Cena Ethereum wzrosła na przestrzeni ostatnich dni powyżej 2 tysięcy dolarów osiągając w ten sposób najwyższą wycenę w historii notowań tej kryptowaluty. Bitcoin i wiele popularnych altcoinów również zauważalnie zyskiwało w ostatnim czasie na wartości, choć nie wszystkim udało się osiągnąć nowe rekordy wszechczasów. Czy to jednak tylko kwestia czasu i cena BTC również wkrótce znajdzie się na najwyższym poziomie w historii?

Zapraszamy na przegląd rynku kryptowalut:

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abym w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursu funta | wykres bitcoina | kurs.dolara | wiadomości bitcoin | kurs ropy brent |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKursy walut. Czy dolar jest coraz bliższy słabości?
Następny artykułTen Square Games z wyceną przy 667 zł od DM BOŚ
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here