Naga MarketsEthereum mocno zdrożeje w 1 kw. 2021 r. - mówi Michaël van de PoppeInwestor i analityk kryptowalut Michaël van de Poppe aktualizował swoje spojrzenie na Ethereum i dzieli się swoją prognozą. Jego zdaniem ETH nadal znajduje się w silnym i stabilnym trendzie wzrostowym.

  • Ethereum ma nadal drożeć, podkreśla Michaël van de Poppe.
  • Jego zdaniem para ETH/BTC zdrożeje do 0,06, zaś ETH/USD do aż ponad 1400 USD.

Ethereum: przed inwestorami dalsza hossa

Obecnie mamy wyraźny poziom jako wsparcie, który faktycznie trzymamy i widzimy, że osiągamy wyższe dołki, wyższe szczyty. Istniał kluczowy poziom utrzymywania [kursu na poziomie] 530 USD… To, co chciałbym widzieć ogólnie, to obszar [wsparcia] około 530 USD. Jeśli to przełamiemy, otrzymamy najlepszą strefę wejściową, jaką stworzyliśmy tutaj, czyli około 470 USD, 490 USD do 450 USD – twierdzi analityk.

Te artykuły również Cię zainteresują
Van de Poppe mówi jednak też, że niedawne przełamanie poziomu 700 USD sprawia, że ETH może wkrótce wykonać ruch, który wyniesie cenę do aż 1432 USD.

– Biorąc pod uwagę, że obecnie powalczymy o jeszcze więcej, muszę analizować poziomy Fibonacciego i wtedy widać, że będzie następna fala impulsów [prowzrostowych], najprawdopodobniej gdzieś w 2021 r., może już w pierwszym kwartale 2021 r. – dodał.

ETH/BTC

Jeśli chodzi o parę ETH / BTC, trader mówi, że spodziewa się, że ta będzie kontynuować konsolidację, zanim rozpocznie gigantyczny wzrost o ponad 125 proc. z obecnej wartości 0,0266.

– Widzimy, że jest kluczowy poziom do utrzymania, który faktycznie się utrzymuje. Najprawdopodobniej będziemy mieli kilka tygodni bocznej kontynuacji, zanim zaczniemy otrzymywać następną falę impulsów. (…) Najprawdopodobniej osiągniemy wyższy szczyt w kierunku obszaru przy 0,06 – dodał.

Dziś za 1 ETH płaci się ok. 750 USD, czyli ok. 1,5 proc. więcej niż wczoraj. Jednocześnie w skali tygodnia cena zdrożała o aż 30 proc.

1 BTC kosztuje zaś ponad 29 000 USD, czyli 2,7 proc. więcej niż dobę wcześniej oraz 27 proc. więcej w skali 7 dni. Możliwe, że jeszcze dziś, w ostatni dzień 2020 r., BTC przebije poziom 30 000 USD.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here