Naga MarketsPseudonimowy analityk Capo twierdzi, że spodziewa się kontynuacji gwałtownej zmienności kursu bitcoina. BTC spadnie teraz jego zdaniem z powrotem do poziomu 11 000 USD. Potem spodziewa się on, że altcoiny mocno wystrzelą w górę.

  • Kolejny trader spodziewa się hossy na altcoinach.
  • Stawia przede wszystkim na ETH.

Ethereum to altcoin numer jeden

Przede wszystkim zakłada on korektę na BTC:

Potem trader spodziewa się, że druga co do wielkości kryptowaluta, czyli ETH, spadnie jeszcze do około 360 USD, a następnie zacznie rosnąć na wykresie i przekroczy 470 USD. Z kolei XRP urośnie powyżej 0,70 USD.

W co warto inwestować?

Jeśli chodzi o coiny o niskiej kapitalizacji, strateg obserwuje też np. Constellation (DAG). Wielki potencjał widzi w VeChain (VET / BTC), które może zaliczyć w jego opinii ogromny wzrost – o ponad 900 proc.

Capo jest również byczo nastawiony do Telcoina (TEL). Mówi, że ostatnia akcja cenowa TEL / BTC wskazuje na potencjał wzrostu.

Czy Capo na rację?

W styczniu, kiedy bitcoin umacniał się na wykresie i mógł pokonać kluczowy opór na wysokości 10 000 USD, ten sam analityk napisał, że spodziewa się, że BTC spadnie jeszcze do 4500 USD.

Jego cel został osiągnięty w marcu, gdy wiodąca kryptowaluta spadła do 3850 USD w momencie wyprzedaży wywołanej koronawirusem.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here