Naga MarketsBitcoin, Trend wzrostowy na BTCW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek z cyklu Krypto Kreski. To seria współtworzona wspólnie z posiadającą polskie korzenie giełdą kryptowalut Coindeal. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin, Ethereum, Ripple czy Litecoin. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się oczywiście Bitcoinowi i Ethereum. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, Binance Coin, Tron oraz NEO.


Koniec wzrostów, czas na spadki?

Szczególnie interesująco przedstawia się obecna sytuacja na notowaniach Ethereum, Litecoina oraz NEO. To właśnie wyceny tych projektów oscylują obecnie w okolicy istotnych poziomów oporu. Biorąc jednak pod uwagę, że rynki te od dłuższego czasu poruszają się w trendach spadkowych, ostatnie wzrosty potraktować moglibyśmy jako korekty. Jeżeli zatem obecnie testowane poziomy zostaną odrzucone, notowania wspomnianych Altcoinów mogłyby wrócić do spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
W najnowszym odcinku Krypto Kresek zwracamy także uwagę na zanikającą korelację pomiędzy ceną Bitcoina (BTC) a notowaniami Altcoinów. Mimo, iż jeszcze do niedawna rynki te były ze sobą silnie powiązane, to na przestrzeni ostatnich dni zależności te się nieco zatarły.

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abyśmy w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
 

CoinDeal to nowoczesna giełda kryptowalut założona przez trzech Polaków: Kajetana Maćkowiaka, Adama Bicza, Filipa Dzierżaka. Platforma wystartowała w marcu 2018 roku i dzięki swoim wysokim wynikom dziennego obrotu bardzo szybko dołączyła do czołówki najlepszych giełd na świecie według rankingu CoinMarketCap. Firma jest zlokalizowana na Malcie. Podlega organowi prawnemu Malta Digital Innovation Authority, który gwarantuje użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDolar powraca nad 3,93 zł w momencie gdy rynek czeka na FED
Następny artykułAkcje LPP z dynamiczną zwyżką. Spółka wyemituje obligacje o wartości do 300 mln zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here