Naga Markets„Znaczący” rajd cenowy Ethereum sygnalizuje teraz nowy sezon altcoinów – mówi inwestor Peter Brandt. Przełom widzi zwłaszcza na parze ETH/BTC.

  • Znany inwestor twierdzi, że wkraczamy w sezon na altcoiny.
  • Obserwuje bacznie parę ETH/BTC.

ETH pozytywnie zaskakuje

– Znaczący przełom na ETH/BTC z celem na poziomie 0,03276 BTC. Większość altów powinna zyskać względem bitcoina w najbliższej przyszłości – twierdzi Brandt.

Te artykuły również Cię zainteresują
 

Nie tylko ETH

Cardano, Kyber Network, Compound i Chainlink gwałtownie rosną wraz z Etherem. Ten pierwszy projekt wzmocnił też swoje fundamenty kończąc długo oczekiwaną aktualizację Shelley.

Pozytywne nastroje wokół alternatywnych kryptowalut w połączeniu z gwałtownym popytem na zdecentralizowane tokeny związane z rynkiem DeFi wydają się zwiększać zaufanie inwestorów.

Według danych Binance Futures ponad 50 proc traderów na platformie utrzymuje długie kontrakty na LINK, ADA, KNC i COMP.

Uprzywilejowana struktura rynku Etheru może dodatkowo przynieść korzyść altcoinom.
Niektórzy inwestorzy przewidują, że rajd Ether będzie kontynuowany w trzecim kwartale 2020 r. Obecnie altcoin testuje znaczny wieloletni poziom oporu na poziomie 250 USD. Altcoin na krótko trzykrotnie przekroczył ten poziom w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Ostatnie dwa razy, gdy cena ETH przekroczyła 250 USD, doprowadziło to do rajdów powyżej 280 USD i 360 USD.

Inwestorzy z pozoru optymistycznie podchodzą do krótkoterminowego trendu Etheru, ponieważ altcoin osłabił kluczowy poziom oporu poprzez wielokrotne testy. Wynika to z faktu, że gdy poziom wsparcia lub oporu jest testowany wiele razy w krótkim czasie, prawdopodobieństwo jego złamania wzrasta.

Autor poleca też: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here