Naga MarketsZgodnie z oczekiwaniami jedna z głównym światowych kryptowalut ethereum kontynuuje silny trend wzrostowy, który obecnie zatrzymał się na 1200 dolarów. W tym rejonie mogliśmy obserwować korektę, jednak po domknięciu luki strona popytowa kolejny raz zaatakowała wskazany poziom i wydaje się, że tym razem atak okaże się skuteczny.

Dołącz do grupy na Facebook-u, gdzie codziennie możesz wymieniać się uwagami i analizami kryptowalutRysunek 1. Analiza techniczna,ethereum,H1,9.1.2018

Kontynuacja wzrostów zakłada dotarcie w okolice kolejnego okrągłego poziomu 1300 USD. Z uwagi na dynamikę obecnego ruchu taki scenariusza możliwy jest do zrealizowania jeszcze w tym tygodniu.

Sprawdź bogatą paletę kryptowalut oferowaną przez Naga Markets

Rysunek 2. Analiza techniczna,ethereum,D1,9.1.2018

Ewentualny ruch korekcyjny nie powinien zanegować scenariusza wzrostowego, a jedynie pozwoli wejść w rynek po lepszej cenie. Aktualnie pierwszym obszarem docelowym dla niedźwiedzi jest przebity wcześniej okrągły poziom wsparcia 1000 USD. Maksymalny zasięg dla ewentualnej korekty oceniam na 960 USD.

Ostrzeżenie o ryzyku: Treść tej analizy służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady inwestycyjnej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here