Naga MarketsEthereum: Kevin O'Leary opowiada się za deflacyjną przyszłością kryptowalutyKanadyjski przedsiębiorca, inwestor i osobowość telewizyjna, Kevin O’Leary – znany również jako „Mr. Wonderful” w nagraniu udostępnionym na Cameo opowiedział o korzyściach płynących według niego z najnowszej aktualizacji ethereum. W ramach aktualizacji wprowadzono do rynku opłat ETH bardzo oczekiwany mechanizm spalania EIP-1559. Zmiana ta wywołała u inwestora entuzjazm, którym postanowił się podzielić na łamach Cameo – strony pozwalającej użytkownikom na zakup spersonalizowanych wiadomości wideo od celebrytów.

Ethereum stanie się walutą deflacyjną – zapowiada Kevin O’Leary

Wyraźnie czytając ze scenariusza, O’Leary wszedł na Cameo – stronę internetową, która pozwala użytkownikom na zakup spersonalizowanych wiadomości wideo od celebrytów – aby opowiedzieć o korzyściach płynących z aktualizacji ethereum z dnia 5 sierpnia. Wprowadzone zmiany, które zachwalał O’Leary wprowadzają  „opłatę bazową” w blokach w sieci oraz oczekiwany przez wielu mechanizm spalania EIP-1559, który ma zrewolucjonizować przyszłość kryptowaluty oraz poprawić wydajność sieci.– Aktualizacja wprowadziła bardzo ważną zmianę w polityce monetarnej ethereum. Obecnie opłaty, które użytkownicy płacą za wysyłanie transakcji, trafiają do górnika, ale po tym usprawnieniu, opłaty te zostaną spalone – powiedział O’Leary.

– Kiedy połączysz tę aktualizację z EIP-3675, który przełącza sieć na Proof-of-Stake, […] ethereum stanie się deflacyjne – podsumował, dodając:

-Jeśli Bitcoin jest solidnym pieniądzem ze względu na pułap podaży wynoszący 21 milionów dolarów, to  ETH jest pieniądzem ultradźwiękowym, ponieważ nie ma podłogi podaży – stwierdził inwestor.

invest

Według Ultrasound.money strony internetowej śledzącej tempo, w jakim ether jest spalany przez opłaty transakcyjne, szacuje się, że od wprowadzenia opisywanej aktualizacji około 20 500 ETH (około $63.75 mln) zostało do tej pory spalone.

Eksperci przewidują połączenie łańcuchów Ethereum – które przeniesie blockchain z proof-of-work na proof-of-stake nastąpi na początku 2022 roku.

W zeszłym miesiącu połączenie łańcuchów zostało po raz pierwszy sformalizowane jako Ethereum Improvement Proposal. Teraz aktualizacja nazwana EIP-3765, została sformalizowana poprzez utworzenie pull request na GitHubie, torując drogę ku sieci Ethereum 2.0.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji mbank | celon kurs akcji | lotos gpw | funty | akcje bml | giełda datawalk | lpp akcje kupno |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here