Naga MarketsW momencie gdy notowania Bitcoina cały czas konsolidują, sytuację wykorzystują kryptowaluty alternatywne. Najpierw historyczny próg $100 miliardów kapitalizacji pokonał Ripple, dzisiaj natomiast z barierą tą poradziło sobie Ethereum.


1 ETH wart ponad $1000, cały rynek ponad $100 miliardów

Zaledwie wczoraj Arkadiusz Jóźwiak przyglądał się notowaniom Ethereum informując, że jedna z trzech najpopularniejszych w tym momencie kryptowalut, po raz pierwszy pokonała próg cenowy $1000. Dalsze wzrosty i rozrost ilości tokenów dostępnych w obrocie spowodowały, że kilkanaście godzin później ETH przebija kolejny, istotny kamień milowy, zaznaczając swoją obecność nad poziomem kapitalizacji równym $100 miliardów. Do tej pory udało się to tylko Bitcoinowi oraz Ripple.

Źródło: Coinmarketcap.com

Dla porównania jeszcze w listopadzie cały rynek kryptograficznych tokenów wyceniany był na $200 miliardów, obecnie wartość ta jest prawie czterokrotnie większa.

Źródło: Coinmarketcap.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

$1000 nowym oporem?

Odbicie, które doprowadziło ETH na giełdzie Bitstamp powyżej pułapu 1000 dolarów miało miejsce po przebiciu dotychczasowego ATH pod 850 i po jego re-teście od góry. Rynek potrzebował na to ponad dwóch tygodni – pytanie czy okrągły opór $1000 również utrzyma cenę w ryzach tak długo?

Źródło: tradingview.com


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here