Naga MarketsZnany trader i strateg inwestycyjny Michaël van de Poppe ocenił potencjał Ethereum (ETH) i XRP do wzrostów. Mówi, że Ethereum znajduje się we wczesnej fazie hossy.

  • ETH weszło w hossę – uważa znany trader.
  • Jest on też optymistycznie nastawiony do XRP.

Ethereum w pierwszej fazie hossy

– Przekroczyliśmy roczny przedział kumulacji i działamy powyżej 100-dniowej i 200-dniowej [średniej ruchomej], nie tylko w ramach dziennych, ale także tygodniowych, co jest zasadniczo byczym sygnałemmówi analityk.

Van de Poppe sugeruje, aby wskoczyć do pociągu z ETH podczas następnego spadku, ponieważ spodziewa się, że kurs Ethereum eksploduje po krótkiej korekcie.

Gdy nadejdzie następny spadek, który zasadniczo może zbliżyć się do 300 USD, może zbliżyć się do 360 USD… Ten spadek, który chciałbym widzieć, najprawdopodobniej powinien doprowadzić nas potem do 700 USD – dodaje.

Co z XRP?

Crypto Michaël jest również optymistyczny w kwestii kursu XRP, ponieważ wierzy, że natywny token Ripple może potencjalnie odzyskać poziom 1,00 USD na wykresie. W międzyczasie przewiduje, że trzecia co do wielkości kryptowaluta będzie nadal konsolidować w najbliższym czasie przed rozpoczęciem kolejnego cyklu spod znaku byka.

Sugeruje, że teraz czeka nas ruch boczny. Następnie przebijemy się i osiągniemy nowe, wyższe maksimum, co zasadniczo powinno prowadzić nas do 0,40 USD lub nawet 0,50 USD – mówi. Kolejnym przystankiem ma być 0,61 USD lub 0,68 USD “jest bardzo prawdopodobne”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here