Naga MarketsEthereum i Dogecoin połączy wspólny most? Współzałożyciel DOGE popiera to rozwiązanieW tweecie z 30 września Billy Markus współzałożyciel DOGE’a podkreślił znaczenie ukończenia mostu Ethereum-Dogecoin, tak aby aktywa mogły zostać zintegrowane z najlepszymi platformami NFT opartymi na Ethereum, takimi jak OpenSea, umożliwiając tym samym zakup niewymiennych tokenów za pomocą DOGE’a.

Ethereum i Dogecoin zostaną połączone mostem

Markus omówił proponowany most Dogecoin-Ethereum, dzięki któremu DOGE może być używany na największych rynkach NFT, takich jak na przykład OpenSea.Opracowywany obecnie most DOGE-ETH umożliwiłby użytkownikom przesyłanie DOGE z blockchaina Dogecoin na blockchain Ethereum oraz zawieranie transakcji z wykorzystaniem tego aktywa w takich sektorach jak zdecentralizowane finanse (DeFi) i NFT za pośrednictwem kontraktów na token ERC-20 DOGE.

invest

Rozwiązanie zapewniłoby dodatkową użyteczność DOGE, ponieważ mógłby stanowić zabawną alternatywę dla Etheru, który dominuje w płatnościach NFT, jednocześnie zwiększając poziom transakcji i wykorzystania poprzez obieg w różnych protokołach DeFi na Ethereum.

4 czerwca w wywiadzie udzielonym Lexowi Fridmanow, współzałożyciel Ethereum i inwestor DOGE Vitalik Buterin podkreślił potencjał, jaki most Ethereum mógłby mieć dla DOGE, zauważając, że:

– Jeśli DOGE chce w jakiś sposób stworzyć most do Ethereum, co umożliwiłoby ludziom handlowanie DOGE’em tysiące razy na sekundę wewnątrz systemu loopring, to byłoby to naprawdę niesamowite – zauważył podczas wywiadu Buterin.

W wątku na Twitterze Markus został zapytany, czy most jest już w trakcie tworzenia.

– Tak, konkretni ludzie pracują nad mostem DOGE-ETH – odpowiedział Markus bez podawania nazwisk.

Organizacje takie jak DogeLabs – czyli współpraca deweloperów skupionych na łańcuchu Dogecoin – ogłosiły 18 czerwca, że badają pomysł zbudowania mostu Doge-ETH, który umożliwiłby wykorzystanie aktywów w opartym na Ethereum stakingu DeFi.

DogeLabs oświadczył również, że patrzy na rozwój portfela DOGE burn, gdzie deweloperzy mogą tworzyć własne aplikacje, które wysyłają niewielką część Doge do publicznego portfela burn, aby pomóc w budowaniu trybu deflacyjnego wokół inflacyjnego wzrostu DOGE.

Fundacja Dogecoin chroni znak towarowy kryptowaluty

Markus wycofał się z pracy nad Dogecoinem w 2015 roku – sprzedając należną mu część za równowartość używanej Hondy Civic. Jednak współzałożyciel wciąż jest członkiem rady doradczej fundacji Dogecoin, która ponowna formacja miała miejsce w sierpniu. Warto zaznaczyć, że Buterin również należy do tej rady.

Fundacja non-profit wspiera i opowiada się za rozwojem Dogecoin, jednocześnie chroniąc jego znak towarowy przed kopiowaniem, takim jak Dogecoin 2.0.

2 września, Fundacja Dogecoin zażądała od projektu „Dogecoin 2.0” zmiany nazwy i wynajęła prawników zajmujących się ochroną marki, aby skontaktowali się z twórcami podróbki w celu ochrony społeczności Dogecoin przed wprowadzeniem w błąd i ochrony nazwy Dogecoin przed możliwym nadużyciem.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: playway kurs | alior akcje | eur pln stooq | złoty polski kurs | kryptowaluty bitcoin | kurs zł | echo investment notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here