Naga MarketsWczoraj wieczorem ether (ETH), kryptowaluta popularnej platformy Ethereum, zaczęła dynamicznie drożeć. Dziś kosztuje już 1 337 USD, czyli 12 proc. więcej niż dobę wcześniej.

  • Ether (ETH) zaczął wczoraj dynamicznie drożeć, co może oznaczać rozpoczęcia tzw. sezonu na altcoiny.
  • Dziś kosztuje 1 337 USD, czyli 12 proc. więcej niż 24 h temu.
  • Rośnie też zainteresowanie ETH w sieci, co sugerują dane Google Trends.

Ether powalczy dziś o nowe ATH?

ATH etheru znajduje się na poziomie 1 423 USD (Bitfinex) – tyle kryptowaluta kosztowała w styczniu 2018 r. Teraz zaś płaci się za nią 1 337 USD, czyli 12 proc. więcej niż wczoraj i 66,5 proc. więcej niż 7 dni temu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Michael van de Poppe, popularny analityk z rynku kryptowalut, jest zdania, że ETH może zacząć wkrótce walkę o nowe ATH.

Jego zdaniem ETH jest teraz niedowartościowane względem BTC. Bitcoin jest bowiem sporo ponad swoim ATH z końca 2017 r. Jego zdaniem ether powinien więc już kosztować ok. 3 000 USD.

W kolejnym dużym ruchu, jaki chyba się zaczyna, ETH może zdrożeć do ponad 1 700 USD. Para ETH/BTC, która dziś znajduje się na poziomie 0,0326, ma znaleźć się na poziomie aż 0,056.

Rośnie zainteresowanie ETH w sieci

Skok ceny ETH może rozpocząć sezon na altcoiny, czyli dużą hossę na rynkach alternatywnych do BTC kryptowalut. Zapowiedź tego widać już w Google Trends.

O co nam chodzi? Otóż więcej ludzi szuka teraz w Google informacji o „Ethereum”, niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. Google Trends ujawnia, że ​​liczba wyszukiwań w Google aktualnie przeprowadzanych dla hasła „Ethereum” jest teraz najwyższa w historii, przyćmiewając zainteresowanie ze szczytowego okresu z 2018 r.

Co ciekawe, inne zjawisko widać w kontekście hasła “Bitcoin”. Wyszukiwania tego wyrazu w Google pozostają na poziomie 65 proc. porównując dane z tymi z grudnia 2017 r.. Jednocześnie więcej osób wyszukuje „Bitcoin” zamiast „Ethereum” (stosunek 5: 1), ale Ethereum rośnie na tym polu dynamiczniej.

Polecamy nasze prognozy na 2021 rok:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji lotos | kurs kryptowalut | dax30 | kurs akcji biomed | sp500 notowania | nasdaq notowanie |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here