Naga MarketsEthereum: ether (ETH) jest gotowy na hossę. Eksperci wskazują wskaźniki, które to sugerująWielu analityków przewiduje, że czeka nas duża hossa na ETH. Sugerują to solidne fundamenty projektu, które nie były tak mocne od momentu jego powstania.

  • ETH wczoraj przebiło swoje ATH. Dziś trwa korekta, ale analitycy twierdzą, że i tak kryptowaluta będzie kontynuowała hossę.
  • Spencer Noon z funduszu Crypto VC Variant podzielił się 11 wskaźnikami, które według niego sugerują, że hossa na ETH będzie kontynuowana.

Ethereum mile zaskoczy inwestorów?

19 stycznia Spencer Noon z funduszu Crypto VC Variant podzielił się 11 wskaźnikami, które według niego sugerują, że hossa na ETH będzie kontynuowana.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przede wszystkim zwrócił uwagę na fakt, że w ciągu ostatnich miesięcy ponad milion unikalnych adresów w sieci było powiązanych z sektorem zdecentralizowanych finansów (DeFi). Dodał, że miesięczny wolumen giełd DEX jest obecnie na najwyższym w historii poziomie – ponad 30 miliardów USD. Jednocześnie ponad 20 miliardów USD zostało zdeponowanych w protokołach pożyczkowych DeFi. Łącznie zablokowanych jest zaś 25 miliardów USD, a 21 zdecentralizowanych protokołów finansowych z tego rynku jest wartych co najmniej 100 milionów USD.

Patrząc poza sektor DeFi, Noon podkreśla również, że Ethereum jest najlepszą siecią blockchain pod względem generowanych opłat. Do tego liczba dziennych aktywnych adresów powiązanych z etherem podwoiła się w ciągu ostatnich 12 miesięcy, osiągając rekordowy poziom 550 000. Z kolej jeszcze w ubiegłym roku na Ethereum wybito stablecoiny o wartości prawie 20 miliardów USD.

Z drugiej strony Noon zauważa, że ​​liczba transakcji, jakie są wyrażone w etherze i wycenione na ponad 100 000 USD, jest siedem razy mniejsza, niż miało to miejsce w styczniu 2018 r., co sugeruje, że „instytucje wciąż nie weszły do ​​gry”.

Teraz jest inaczej

Tego samego dnia Token Terminal, platforma analityczna, która wykorzystuje tradycyjne wskaźniki finansowe – takie jak P / E – do badania rynków kryptowalut, opublikowała na Twitterze ciekawy wykres z podpisem „tym razem jest inaczej”.

Wykres pokazuje, że cena etheru w stosunku do opłat generowanych przez sieć osiąga najniższe w historii poziomy – co sugeruje, że rynek może być skrajnie niedowartościowany.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here