Naga MarketsEthereum (ETH) zdrożeje do 10 000 USD. Wraz z nim na wartości zyskają inne altcoiny - sugeruje znany analitykAnalityk, który dokładnie przewidział spadek wartości bitcoina do około 4000 USD w marcu, mówi, że ether, XRP i siedem innych altcoinów mają szansę na duży skok kursu.

  • Analityk Capo jest zdania, że obecnie czeka nas altcoin season. Jego zdaniem beneficjentami hossy na alternatywnych kryptowalutach będą inwestorzy, którzy posiadają np. ETH i XRP.
  • Podkreśla też, że BTC nie spadnie już poniżej poziomu 18 000 USD, co sugerowałoby to, że dołek jest za nami.

Bitcoin już nie spadnie, a alty zaczną drożeć

– Dołek jest już za nami. Prawdopodobnie nie zobaczymy już BTC poniżej 18 000. Niech rozpocznie się kolejny sezon – zauważa analityk.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trader Capo, bo o nim mowa, pilnuje też teraz kursów dziewięciu altcoinów, które jego zdaniem “eksplodują” w nadchodzących tygodniach lub miesiącach. Na szczycie jego listy znajduje się ether. Jego zdaniem ten czołowy alt zdrożeje w 2021 r. do prawie 10 000 USD.

– Zakres akumulacji ethereum był większy niż w przypadku bitcoina – twierdzi.

Następny w kolejce jest XRP. Według Capo, rodzimy zasób Ripple wzrośnie o ponad 460 proc. z obecnej ceny wynoszącej 0,50 USD do 2,80 USD. Tu jest bardziej konkretny. Ma stać się to przed majem 2021 r.

Kolejnym altcoinem na liście Capo jest Noia Network (NOIA). Trader twierdzi, że NOIA jest na wczesnym etapie hossy, która katapultuje altcoina do wysokiego poziomu 2,50 USD. Data? Pierwszy kwartał 2021 r.

 

Capo przygląda się również zdecentralizowanej platformie Oracle Chainlink (LINK). Strateg twierdzi, że jej token zdrożeje do ponad 100 USD.

 

Sugeruje też, by bacznie obserwować Cardano (ADA), które ma zdrożeć do aż 0,39 USD, co stanowi ruch o 160 proc. w stosunku do obecnej ceny 0,15 USD.

Inne coiny na liście obserwowanych Capo to zdecentralizowany rynek danych Ocean Protocol (OCEAN) i platforma inteligentnych kontraktów Zilliqa (ZIL).

Ponadto Capo przygląda się tokenowi Reserve Rights Token (RSR).

Co z BTC?

Jeśli chodzi o samego bitcoina, analityk uważa, że ​​flagowa kryptowaluta jest obecnie na drodze do nowego rekordowego poziomu – 24 000 USD. Sugeruje, że nie spadnie już poniżej 18 000 USD.

Dziś 1 BTC kosztuje 19 190 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here