Naga MarketsEthereum wzrośnie ponad 10 000 USD, uważa znany YouTuberWedług tradera kryptowaluti wpływowego YouTubera Larka Davisa, ethereum (ETH) jest gotowe na wzrost o 190% w drodze do osiągnięcia pięciocyfrowej ceny. Tymczasem, kurs ethereum oscyluje w okolicach poziomu 3150 USD.

Ethereum w drodze do pięciocyfrowej ceny?

W opublikowanym na YouTube wideo, Davis mówi powiedział, że ethereum przygotowuje się na wzrost ponad poziom 10 000 USD w oparciu o kluczowe czynniki fundamentalne.Jednym z powodów tego wzrostu ma być według niego spadająca podaż ethereum na giełdach. Dzieje się tak, ponieważ posiadacze kryptowaluty albo blokują swoje monety w protokołach zdecentralizowanych finansów (DeFi) albo używają swoich ETH do kupowania niewymiennych tokenów (NFT).

— Ponieważ mechanika podaży działa tak, jak działa, to tylko kwestia czasu, zanim kryzys podaży ETH zakończy się poważnym wzrostem ceny – wskazuje Davis.

Trader przytacza również tweeta platformy IntoTheBlock analizującej blockchain ETH, gdzie wskazano, że liczba netto ethereum opuszczających giełdy kryptowalut osiągnęła ostatnio nowy rekord.

— Liczba netto ETH opuszczających giełdy właśnie pobiła nowy rekord. Ponad 1,2 miliarda dolarów w ethereum opuściło wczoraj scentralizowane giełdy. To oszałamiająca liczba – powiedział Davis.

— I co ciekawe, jak wskazuje IntoTheBlock, ostatnim razem, gdy miliard dolarów lub więcej w ethereum opuściło scentralizowane giełdy, notowania EHT wzrosły o 60% w ciągu 30 dni – dodał.

Kolejny argument przemawiający za potencjalnym wzrostem według Davisa, to przeważający brak ruchu podaży ETH na blockchain. Brak ruchu wskazuje, że posiadacze Ethereum „czekają na wyższe ceny”.

invest

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

ethereum eth 20 wrzesnia

Tymczasem, notowania ETH/USD tracą ponad 5,5 proc. i wracają do wsparcia w okolicach 3100 USD. Odbicie może kierować cenę z powrotem do ostatniego szczytu nieco ponad okrągłym poziomem 4000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here