Naga MarketsEthereum wzrośnie o ponad 860% do 2022 roku, przewiduje czołowy analityk kryptowalutowyPopularn analityk i trader o pseudonimie Kaleo przewiduje ogromny wzrost wartości natywnej kryptowaluty sieci Ethereum w ciągu najbliższych 12 miesięcy, pomimo obecnych niedźwiedzich perspektyw na rynkach kryptowalut. W nowym wywiadzie, Kaleo spogląda wstecz na 2017 rok, kiedy ether (ETH) runął z prawie 400 dolarów do poniżej 200 dolarów, w ciągu zaledwie jednego miesiąca, by później urosnąć do poziomu 1440 dolarów w 2018 roku.

Ethereum ma przed sobą znaczące wzrosty. ETH silnie w górę?

Powróćmy do 2017 roku, kiedy nastąpił spadek Ethereum o 70% i wszystko wyglądało na zakończone. Jak później się okazało, ETH był w stanie odrobić straty i wyjść znacznie powyżej swojego historycznego maksimum. Jesteśmy właśnie w pobliżu tego samego okresu, który miał wtedy miejsce. Tutaj (czerwiec 2021), miał miejsce podobny rodzaj spadku i poziom wsparcia. Jest wiele rzeczy, które się tutaj rozgrywają, jeśli chodzi o bycze nastawienie w perspektywie wysokich ram czasowych – stwierdził Kaleo.W oparciu o akcję cenową Ethereum w 2017 r., Kaleo przewiduje, że ETH wykona paraboliczny rajd od wsparcia w drodze do nowego historycznego szczytu, który powinien ukształtować się na poziomie 18 tysięcy dolarów do lipca 2022 r. Potencjalny ruch oznacza wzrost o ponad 862% z obecnej ceny Ethereum wynoszącej 1870 dolarów.

Mimo, że Kaleo jest długoterminowo byczo nastawiony do Ethereum, mówi, że jest otwarty na ponowną ocenę swojego stanowiska, jeśli ETH przełamie się poniżej swojego wysokiego wsparcia czasowego, które obecnie znajduje się w okolicach 1700 dolarów.

Bitcoin wart co najmniej 100 tys., ether 10 tys. dol.

W zeszłym miesiącu popularny trader kryptowalutowy powiedział, że widzi ceną Ethereum wynoszącą powyżej 10 000 dolarów do końca roku. Oto jego wpis:

– Moje przewidywania na drugą połowę 2021 roku:

– BTC osiąga 6-cyfrową wycenę

– ETH przebija się powyżej poziomu 10 000 dolarów

– Widzimy jeszcze jeden duży sezon altcoinów

– Więcej instytucjonalnej / rządowej adopcji

– Więcej instytucjonalnego / rządowego FUD (FUD – strach, niepewność i wątpliwość  – przyp. red.)

Michaël van de Poppe, jeden z wiodących analityków kryptowalutowych również przygląda się Ethereum. Jego zdaniem, ETH jest na krawędzi przełamania kluczowego wsparcia na poziomie 1741 dolarów. Jeśli bykom nie uda się utrzymać tego poziomu, van de Poppe widzi Ethereum spadające w okolice 1400 dolarów.

Ethereum powraca do wsparcia po odrzuceniu przy poziomie 2400 dolarów, będącego kluczowym obszarem – poinformował Michaël van de Poppe.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: konto forex | kurs euro w czasie rzeczywistym | kurs gbp | biomed gpw | kurs mbank | newconnect notowania | pgnig akcje cena |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here