Naga MarketsEthereum (ETH) spadnie do 2016 USD? Legendarny trader Peter Brandt wskazuje niedźwiedzią formację Legendarny trader kontraktów terminowych Peter Brandt, który działa na rynkach już niemal cztery dekady, pokazała na Twitterze formację głowy i ramion tworzącą się na wykresie ethereum. Co to oznacza dla kursu ETH/USD?

Formacja głowy i ramion na ETH/USD

Brandt jak zaznaczył „nie hejtuje” kryptowalut. Zwraca jednak uwagę na wykres ethereum w relacji do dolara, gdzie widoczna jest formacja głowy i ramion. Wzorzec ten często zapowiada odwrócenie trendu.— NIE mówię, że w to wierzę i mówię, że nie gram pod to krótkich pozycji – ale czy ci się to podoba, czy nie, jeśli posiadasz ETH, będziesz musiał sobie z tym poradzić – napisał Brandt.

Trader poinformował jedynie, że potencjalna formacja głowy i ramion istnieje, bez znaczenia czy jest ukończona, czy nie, zawiedzie, czy się zmieni. Cel mierzony dla tej formacji wypada na poziomie 2016,30 USD.

W kolejnym wpisie Brandt wskazuje, że ostatnia słabość ethereum skutecznie  wypłukała słabe pozycje długie i mogła złapać niektóre niedźwiedzie w pułapkę. Potrzeba jednak jeszcze potwierdzenia ze strony akcji cenowej.

invest

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here