Naga MarketsEthereum (ETH) prześcignie bitcoina (BTC) pod kątem kapitalizacji rynkowej - mówi Raoul PalDyrektor generalny Real Vision, Raoul Pal, twierdzi, że nie zdziwiłby się, gdyby kapitalizacja rynkowa etheru wzrosła w dłuższej perspektywie do poziomu bitcoina.

  • Ethereum może dogonić BTC w kategorii kapitalizacji rynkowej? Takiego zdania jest Raoul Pal.
  • Jego zdaniem potencjał Ethereum jako platformy jest ogromny, co może przełożyć się na sukces rynkowy ETH.

Ether ma ogromny potencjał

W wywiadzie, jakiego udzielił on Anthony’ego Pompliano, Pal stwierdził, że chociaż nadal preferuje bitcoina jako środek przechowywania wartości, uważa, że ether ma duży potencjał ze względu na ogromną ilość “ludzkiej i finansowej energii, która jest przelewana na platformę” Ethereum.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bitcoin to dla mnie nieskazitelne zabezpieczenie. Jest doskonały. (…) Posiadam mnóstwo bitcoinów. Ale widzę, ile kapitału intelektualnego trafia do przestrzeni Ethereum i myślę, że jest szansa, że ​​wyjdzie z tego coś naprawdę, naprawdę dużego – wyjaśnił. – I tak myślę o tym jako o platformie – i jest to bardzo prymitywny sposób patrzenia na to – ale jeśli widzę, że wiele osób buduje coś na bazie jednej platformy, to prawdopodobieństwo, że jeden z tych projektów się opłaci [jest] ogromne – dodał.

Jego zdaniem wielki potencjał ma np. rynek DeFi (zdecentralizowane finanse).

Chodzi o to, że myślę, że jest szansa, że ​​Ethereum może mieć większą kapitalizację rynkową niż bitcoin – prognozował.

ETH nie będzie lepszą walutą niż BTC?

Pal mówił jednak też, że przekroczenie poziomu kapitalizacji rynkowej BTC nie uczyni jednak ETH lepszą walutą.

Złoto to najczystsza forma pieniądza, jaką mieliśmy. A to aktywo o [łącznej] wartości 10 bilionów dolarów. Rynki walutowe handlują 4 bilionami dolarów dziennie i pod żadnym względem nie mają tego samego kształtu ani formy [co złoto], są [wspólnie] większą platformą, ponieważ korzysta z nich więcej osób – tłumaczył.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Pal ujawnił, że sprzedaje całe swoje złoto i umieszcza 98 proc. swoich zasobów właśnie w BTC i ETH.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here