Naga MarketsEthereum (ETH) po 4000 USD do końca lipca, prognozuje Coin BureauEthereum (ETH) kosztuje dziś około 2300 USD. Jednakże, populatny trader kryptowalut i analityk Coin Bureau wskazuje, dlaczego kryptowaluta ma szansę na przebicie poziomu 4000 USD do końca lipca 2021 r.

  • W sieci Ethereum przybyło sporo nowych adresów
  • Wkrótce sieć Ethereum czeka aktualizacja EIP 1559

Trzy główne czynniki wzrostu popytu na Ethereum

W najnowszym wideo na YouTube, trader o pseudonimie Guy zaczął mówić o znacznym wzroście liczby aktywnych adresów w siebie w sieci Ethereum.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Ostatnio popyt na sieć Ethereum gwałtownie rośnie. Wystarczy spojrzeć na całkowitą liczbę aktywnych adresów w sieci. Jak widać, jest to rekord wszech czasów, wynoszący ponad 580 000 adresów – mówił Guy.

Jego zdaniem rosnące zapotrzebowanie na sieć Ethereum sprowadza się do trzech głównych czynników:

  • zdecentralizowanych finansów (DeFi)
  • stablecoinów
  • NFT

Wszystkie trzy obszary, które rosną wykładniczo, w przeważającej mierze bazują na sieci Ethereum bardziej niż cokolwiek innego, co stwarza ogromne zapotrzebowanie na wiodącą na świecie platformę inteligentnych kontraktów.

Trader zwraca również uwagę na malejącą podaż Ethereum i interesującą zależność rozwijającą się między ilością opuszczających giełdy ETH, a kwotą uwięzioną w inteligentnych kontraktach.

– Zgadza się, to niemal tak, jakby miały idealną odwrotną relację. Pieniądze wypływające z giełd zmierzają w kierunku inteligentnych kontraktów – zauważa Guy.

Aktualizacja EIP 1159

Coin Bureau zwraca również uwagę na zbliżającą się i ​​długo wyczekiwaną aktualizację EIP 1159, która ma na celu uczynienie sieci Ethereum bardziej opłacalną. Może ona spowodować znaczny wzrost ETH.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

– Ethereum jest naprawdę ekscytujące. Widzę to w taki sam sposób, jak pionierzy internetu patrzyli na TCP/IP w latach 90-tych. Jednak tym razem mamy okazję zainwestować w protokół, który ma tak duży potencjał… Ethereum jest dobrze przygotowane do uchwycenia wartości, która jest na nim budowana. Jako paliwo zasilające sieć, ETH staje się niezwykle rzadkim aktywem. Im bardziej ekosystem rośnie, tym większe jest zapotrzebowanie na ETH do zasilania dApps (zdecentralizowanych aplikacji) i wspomagania transakcji… – kontynuował trader.

– Jeśli programiści Ethereum będą w stanie skutecznie wypchnąć EIP 1559 w ramach aktualizacji w Londynie, moglibyśmy z łatwością zobaczyć ETH powyżej 4000 USD do końca lipca – prognozuje Guy.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here