Naga MarketsEthereum (ETH) najwyżej w historii! Kurs ETH/USD powyżej 1500 dolarów (USD)
Ethereum coraz wyżej

Podczas wczorajszej sesji na Ethereum doszło do ustanowienia nowych historycznych maksimów, a dziś ruch w górę jest kontynuowany. Cena kryptowaluty znajduje się już powyżej poziomu 1500 dolarów! Tendencja wzrostowa utrzymuje się także na Bitcoinie jednak tutaj po ostatniej korekcie spadkowej, jeszcze trochę brakuje by ustanowić nowe maksima.

  • Ethereum kolejnymi rekordami, cena powyżej 1500$ 
  • Bitcoin wraca do wzrostów, cena powyżej 36 tys. USD

Ethereum (ETH/USD) najwyżej w historii!

Patrząc technicznie na wykres Ethereum, możemy zauważyć, że cena tej kryptowaluty znalazła się dziś na najwyższych poziomach w historii. Na ruch w górę wskazywało wybicie z formacji trójkąta, do którego doszło wczoraj.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dziś ruch w górę jest kontynuowany, przez co istnieje szansa na atak mierzenia zewnętrznego 161,8% Fibonacciego, które wypad przy poziomie 1620$. Wsparciem pozostaje wybita strefa horyzontalna przy 1475$.

Wykres Etehreum
Ethereum interwał H4

Zobacz także: Bitcoin (BTC) będzie kosztował 500 tys. dol. i pokona złoto, twierdzi menedżer funduszu

Bitcoin (BTC/USD) odrabia straty

Bitcoin (BTC) także znajduje się dziś na plusie. Niemniej najpopularniejsza kryptowaluta pozostaje nieznacznie w tyle. Aktualnie notowania poruszają się w ramach lokalnego kanału wzrostowego którego dolne ograniczenie powinno stanowić najbliższe wsparcie.

Kluczowym oporem w średnim terminie pozostaje z kolei strefa przy okrągłym poziomie 40 tysięcy USD. Nieco wyżej znajdują się historyczne maksima, gdzie wypada także równość fal, zaznaczona geometrią FE100.

wykres Bitocina
Bitcoin interwał H4

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: nasdaq kurs | akcje orlenu | prognoza dla dolara | pgnig forum | dow jones industrial |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here