Naga MarketsWspółzałożyciel funduszu inwestycyjnego z rynku blockchaina Pantera Capital mówi, że Ethereum ma ogromny potencjał wzrostu w obecnym cyklu rynkowym.

  • Współzałożyciel Pantera Capital jest zdania, że ETH ma jeszcze spory potencjał do wzrostu.
  • Jego zdaniem ETH zdrożeje do aż 18 000 USD i to jeszcze w czasie obecnej hossy.

Ethereum mocno zdrożeje?

W nowym poście na blogu Joey Krug wskazuje na dominację Ethereum na rynku inteligentnych kontraktów. jako główny motor wzrostu.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Zdecydowana większość wartości w tym systemie (zdecentralizowane finanse) jest realizowana na podstawie inteligentnych kontraktów zapisanych w Ethereum – powiedział.

18 000 USD za 1 ETH

Krug zauważa też rosnące przychody sieci Ethereum od początku 2020 roku, które według jego danych wzrosły o ponad 39 000 proc. od początku 2020 roku. Dodał, że w obliczu tego, co dzieje się na rynku kryptowalut, ETH może wzrosnąć nawet do 18 000 USD w czasie obecnej hossy.

– To niesamowicie tani składnik aktywów w porównaniu z innymi produktami na rynkach publicznych, z takim wzrostem w stosunku do wielokrotności przychodów. Nie jest do końca szalone przewidywać, że Ethereum jest w stanie stąd osiągnąć 5–10-krotny wzrost, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi rynkami akcji… – dodał. Jak dodał, wartość ETH może rosnąć też “w miarę jak rynek zyskuje pewność, że DeFi jest tutaj na stałe i nie jest to moda.”

Dziś za 1 ETH na giełdach płaci się 1660 USD. To ok. 3,8 proc. więcej niż wczoraj, ale zarazem 7 proc. mniej niż 7 dni temu. To oczywiście efekt korekty, jaka jest widoczna na rynku kryptowalut. Sam BTC kosztuje 50 450 USD, czyli 0,26 proc. mniej niż tydzień temu i 0,44 proc. więcej niż 24 h temu.

Autor poleca również

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin aktualności | ropa brent | usd/pln prognoza | notowanie lotos | kurs mercator |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here