Naga Markets

Vitalik Buterin wykorzystał swojego Twittera, aby określić, którą kryptowalutę społeczność sieci Ethereum postrzega jako najbardziej opłacalną alternatywę. Współzałożyciel Ethereum zapytał swoich 3,1 miliona zwolenników, jaka waluta – inna niż ETH – najprawdopodobniej stanie się wiodącym środkiem płatności i przechowywania wartości za 13 lat. Kurs ETH/USD konsoliduje w niedzielę w okolicach poziomu oporu 3340 USD.

  • Z ponad 600 000 głosów, Cardano okazało się zwycięzcą z 42% wynikiem
  • W sondażu Buterina Bitcoin zajął drugie miejsce z wynikiem 38,4%, a Solana 13%
  • Tylko 6,5% respondentów odpowiedziało, że dolar amerykański pozostanie wiodącą walutą świata w 2035 roku
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą Polskiego Instytutu Kryptowalut

Cardano, Solana czy Bitcoin? Vitalik Buterin pyta o konkurenta Ethereum

Z ponad 600 000 głosów, Cardano okazało się zwycięzcą z 42% wynikiem. W sondażu Buterina Bitcoin zajął drugie miejsce z wynikiem 38,4%. Solana, która niedawno stała się czołowym „zabójcą Ethereum”, jest na trzecim miejscu (13%). Tylko 6,5% respondentów odpowiedziało, że dolar amerykański pozostanie wiodącą walutą świata w 2035 roku.Podczas gdy Ethereum generowało znakomite zwroty w zeszłym roku, niektórzy analitycy, w tym Nikolaos Panigirtzoglou z JPMorgan, twierdzą, że Dogecoin (DOGE) może w tym roku tracić swój udział w rynku ze względu na problemy ze skalowaniem.

Interior capital

Ethereum (ETH) konsoliduje przy 3340 USD

Notowania ETH/USD po nieznacznym przebiciu lokalnego poziomu oporu 3340 USD konsolidowały w mijającym tygodniu w wąskim zakresie cenowym. Po spadku poniżej 3000 USD kurs kontynuuje odbicie, jednak dopiero trwałe pokonanie oporu 3340 USD otworzyłoby drogę w kierunku psychologicznej bariery 4000 USD. Z drugiej strony jeśli kupujący nie zdołają wybić powyżej lokalnego oporu wówczas presja na spadki i ponowny test wsparcia 3000 USD powinna się utrzymać.

XTB
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here