Naga MarketsEthereum (ETH) i polkadot (DOT) czeka silny rajd wzrostów, uważa PentoshiPopularny analityk i trader kryptowalutowy twierdzi, że widzi miejsce dla nowego rajdu wzrostowego na wykresie etheru (ETH), polkadot (DOT) i dwóch innych altcoinów pomimo ciągłej korekty rynku aktywów cyfrowych. Korzystający z pseudonimu Pentoshi inwestor podzielił się na Twitterze swoim zaktualizowanym spojrzeniem na rynek kryptowalut.

Ether (ETH) gotowy na dalsze wzrosty, 3200 dol. ważnym poziomem wsparcia

Pentoshi zwraca uwagę, że wykres ETH/USD utrzymuje w ryzach poziom 3200 dol. na interwale tygodniowym, a strefa powinna być ważną bazą dla dalszego, byczego odbicia.– To prawie tak, jakby późni sprzedawcy zostali ukarani i że jest to istotne wsparcie na rynku byka. Na tym wykresie nie ma nic niedźwiedziego. Kupujący zostaną prawdopodobnie nagrodzeni w ciągu 1-2 tygodni – komentuje Pentoshi.

Wykres tygodniowy zaprezentowany przez Pentoshiego widać dokładniej poniżej. Jest na nim zaznaczona również strefa w okolicach 1800 dol., gdzie zdaniem analityka wypada główna, długoterminowa strefa kapitulacji kupujących.

Ether na wykresie tygodniowym. Źródło: Pentoshi

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Polkadot zyska dzięki parachainom. Prognozuje aprecjację DOT/BTC

Patrząc na polkadot, Pentoshi jest byczo do tokenu w stosunku do bitcoina (DOT/BTC), ponieważ wierzy, że fundamentalne katalizatory pomogą osiągnąć kryptowalucie nowe maksima.

– Oficjalnie szukam teraz okazji do wejścia. Powinienem był po prostu otworzyć pozycję. W mojej opinii, to będzie miejsce do wzrostów. Z punktu widzenia AF (analizy fundamentalnej) sieć Polkadot ma przewagę, która powinna napędzać wzrosty w przeciągu kolejnych 4-6 tygodni – komentuje.

DOT/BTC na wykresie dziennym i prognoza wzrostów po wybiciu obecnego oporu. Źródło: Pentoshi

Parachainy są sercem sieci Polkadot, można je dostosować do różnych przypadków użycia. Według Polkadot, parachains są na dobrej drodze, aby zostać zaprezentowane jeszcze w tym roku.

Tezos i SKALE to kolejne sieci na radarze tradera kryptowalutowego

Kolejną monetą na radarze tradera jest platforma inteligentnych kontraktów Tezos (XTZ). Pentoshi przewiduje, że token tezos zyska ponad 40% w związku z rosnącym zainteresowaniem inwestorów platformami warstwy 1.

– Odkrycie cenowe w przyszłym tygodniu na parze z dolarem, rajd w kierunku górnego oporu na parze z BTC. Sieć ta była opóźnionym L1, jednak już nie na długo. Zbyt wiele dzieje się tam organicznie, a wolumeny pokazują, co nadejdzie w przyszłym tygodniu. W mojej opinii poziom 10 dolarów zostanie pokonany – prognozuje Pentoshi.

Tezos w stosunku do dolara. Źródło: Pentoshi

Analityk kryptowalutowy zwrócił uwagę również na elastyczną sieć blockchain SKALE, która zdaniem tradera jest gotowa do wybicia w stosunku do bitcoina (SKL/BTC). Obecnie konsoliduje się w pobliżu oporu na poziomie 0,000008 BTC lub 0,36 dol.

Pentoshi wspomina o kilku fundamentalnych katalizatorach, które mogą napędzić wartość SKL/BTC w kolejnych tygodniach.

– Kupiłem trochę, ale bardziej interesują mnie fundamenty. NFT bez opłat za GAS i nadchodzące skalowanie. Wykres wygląda świetnie, choć dopiero przygoyowuje się do ruchu w mojej opinii. Swing trading wskazany. Ostatni trend wzrostowy w mojej opinii = akumulacja do wybicia. Przedział czasowy to 2-4 tygodnie – podsumował Pentoshi.

SKL/BTC na wykresie dziennym. Źródło: Pentoshi

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here