Naga MarketsEthereum (ETH) i Chainlink (LINK) szykują się do wystrzału kursu - mówi znany analitykInwestor, który przewidział wcześniej spadek BTC do około 4000 USD, co miało ostatecznie miejsce w marcu, jest teraz bardzo optymistycznie nastawiony w kwestii dwóch altcoinów i uważa, że ​​oba mogą być bliskie wystrzału.

  • Znany trader uważa, że ETH i LINK wkrótce wystrzelą na wykresie.
  • Wcześniej przewidział spadek BTC do 4000 USD.

Ethereum gotowe na wystrzał!

W nowym poście krypto-strateg znany w branży jako CryptoCapo przyznał, że uważnie obserwuje parę ETH / BTC, ponieważ jego zdaniem ten walor ma sporą szansę na wystrzał.

 

Opierając się na wykresie CryptoCapo, można założyć, że para ETH / BTC może teraz definitywnie zakończyć swój dwuletni rynek bessy. Kurs ETH rysuje na wykresie kolejne wyższe szczyty i wyższe dołki. Gdyby teraz podążała za scenariuszem Capo, do pierwszego kwartału 2022 roku może wzrosnąć o ponad 935 proc..

LINK i BTC

Capo patrzy również na Chainlink (LINK), który według jego przewidywań może błyskawicznie wzrosnąć powyżej 880 USD i to przed końcem 2021 r. Oznacza to wzrost o ponad 8700 proc. w ciągu 12 miesięcy.

Jeśli chodzi o bitcoina, CryptoCapo uważa, że ​​kryptowaluta będzie na wykresie nadal konsolidować, co potrwa jeszcze kilka najbliższych dni. Potem jej kurs też wystrzeli.

Myślę, że znajdziemy się [w obszarze] od 14 000 do 12 700 USD przed wyborami [w USA] i po nich. Następnie [czeka nas] kontynuacja [wzrostów] do 15 000 USD”

– dodał.

W międzyczasie założyciel DataDash i analityk rynku Nicholas Merten przyznał, że jest ostrożnie optymistyczny w kwestii bitcoina. W nowym video mówil, że BTC jest na kluczowym poziomie, który musi utrzymać, aby zachować swój trend zwyżkowy.

– Bitcoin spadł tutaj (około 13 300 USD) w ciągu ostatnich czterech godzin, dochodząc do tej bardzo krytycznej linii wsparcia tutaj, gdzie widzieliśmy, gdzie był opór – tłumaczył.

Jego zdaniem bardzo realne jest jednak wkrótce wybicie do 14 500 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here