Naga Markets

Ethereum Classic "to jedno wielkie oszustwo", ostrzega współzałożyciel CardanoCharles Hoskinson, współzałożyciel blockchainu Cardano, nazwał zdecentralizowaną platformę obliczeniową Ethereum Classic (ETC) oszustwem, które przynosi korzyści “insiderom, którzy zrzucają się na tych, których rekrutują”. Hoskinson stwierdził, że platforma inteligentnych kontraktów PoW nowej generacji o nazwie Ergo jest tym, czym powinno być ETC, ponieważ nadal wprowadza innowacje, ma określony cel, etyczne przywództwo oraz fundusze na przyszłość.

Zdaniem Charlesa Hoskinsona ETC to teraz tylko toksyczność i scam

Według założyciela Cardano zdecentralizowana platforma obliczeniowa Ethereum Classic (ETC) jest obecnie jednym wielkim oszustwem, a “jej jedynym celem jest zrzucenie się na tych, których rekrutują, ze ślepą nadzieją na magiczną przyszłość, która nigdy nie nadejdzie”. W swojej tyradzie przeciwko ETC na Twitterze, Hoskinson, który sam jest jednym ze współzałożycieli Ethereum, potępił również to, co uważa za brak planu działania lub wizji platformy.Uwagi Hoskinsona były odpowiedzią na wypowiedź Boba Summerwilla, dyrektora wykonawczego w ETC Cooperative. W swoim tweecie z 18 maja Summerwill najwyraźniej oburzył się na użytkowników Twittera za wspomnienie lub zapytanie, czy programowalny blockchain Ergo będzie reprezentowany na nadchodzącym szczycie Proof of Work (PoW). Następnie Summerwill zaatakował Fundację Ergo za „porzucenie własnego konta”, aby przykuć się do skradzionych towarów od Charlesa.

Jak wyjaśniono na oficjalnej stronie internetowej, Ergo jest opisywane jako “platforma inteligentnych kontraktów PoW nowej generacji, która udostępnia nowe modele interakcji finansowych”. Platforma ta opiera się na bezpiecznym i bogatym języku skryptowym oraz elastycznych i potężnych dowodach zerowej wiedzy (protokołach Σ).

AVA Trade

W kolejnych tweetach dyrektor wykonawczy ETC Cooperative również podwoił swoje przekonanie, że Ergo nie tylko przekazało skradzioną własność przez Hoskinsona, ale także było współwinne krzywdzenia społeczności ETC.


TickmillPartnerem portalu Comparic.pl jest broker Tickmill  oferujący bezpośredni dostęp do szeregu instrumentów CFD, w tym walut, indeksów giełdowych, surowców, towarów, metali, obligacji, kryptowalut i akcji wielu czołowych firm z jednymi z najniższych spreadów na rynku i szybką realizacją zleceń.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Jednak w swojej odpowiedzi na drwiny Summerwilla, Hoskinson starał się zwrócić uwagę użytkowników Twittera na to, co osiągnęło Ergo i jak to uosabia to, co ETC powinno robić przez lata.

ETC jest teraz jednym wielkim oszustwem. Nie ma planu działania, innowacji, zespołu ani wizji. Jest tylko złość i toksyczność. Konto na Twitterze powstało w wyniku wieloletnich wysiłków i działań marketingowych IOG. Nieetyczne było narzucanie tym obserwatorom projektu, który jest teraz oszustwem. Ergo jest tym, czym powinno być ETC – napisał Hoskinson w swojej odpowiedzi.

Chociaż niektórzy zwolennicy Ergo i Hoskinsona na Twitterze narzekają na nieobecność Ergo na wydarzeniu , które odbędzie się w dniach 25-27 września, oficjalna strona internetowa szczytu PoW pokazuje, że spotkanie nadal będzie uświetnione przez największe nazwiska branży kryptograficznej. Niektóre z głośnych osób, które mają przemawiać na szczycie, to Charlie Shrem, Jameson Lopp, założyciel Litecoina Charlie Lee i Caitlin Long z Custodia Banku.

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem

Zapraszam również do naszej grupy na Facebooku “Niedzielni Traderzy


Logo TickmillTickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułCzy surowce osiągnęły już swoje cykliczne dno? Analitycy Goldman Sachs podtrzymują swoją byczą prognozę
Następny artykułRay Dalio sugeruje, że obecny system finansowy jest zepsuty i wymaga poważnej reformy
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.