Naga MarketsEthereum: 99% adresów posiadających ethery (ETH) generuje obecnie zyskZgodnie z danymi dostarczonymi przez firmę analityczną on-chain Glassnode, liczba adresów w sieci Ethereum, które zarobiły na swoich etherach (ETH) wynosi obecnie 99%. Ma to miejsce w momencie gdy ETH/USD przebija chwilowo poziom 4 tys. dol., najwyższy od połowy maja.

Ponad 710 tys. adresów ETH obecnie zarabia

W sieci Ethereum funkcjonuje obecnie 720 tysięcy aktywnych adresów. Oznacza to, że zaledwie 7,2 tys. z nich przy obecnych cenach nie generuje zysków. Są to adresy, które dokonały zakupu ETH na górce z maja bieżącego roku, kiedy za jeden token chwilowo płacono niemal 4400 dol.Etherowi do ponownego testu historycznych szczytów brakuje jednak tylko 10%, a jeżeli poziom 4 tys. dol. zostanie potwierdzony jako wsparcie, dotarcie tak wysoko wydaje się jedynie kwestią czasu.

Na statystykę zyskowności uwagę na Twitterze zwrócił Lex Moskovski, analityk oraz inwestor kryptowalutowy prowadzący własny fundusz Moskovski Capital:

invest

Przy obecnych cenach, żeby zostać kryptowalutowym milionerem za pomocą ETH należy posiadać około 250 monet. Patrząc na to, że jeszcze na początku 2019 roku jeden ether można było kupić za mniej niż 80 dolarów, nie wydaje się to ogromną ilością.

Od tego czasu stopa zwrotu z inwestycji do czasu obecnego wyniosła bagatela 4600%.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: selvita kurs | kurs dolara prognozy 2020 | lpp akcje prognozy | gpw famur | kurs mbank | giełda pge | notowania jsw |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here