Naga MarketsNiezależna finansowa firma konsultacyjna deVere Group przewiduje, że Ethereum do końca roku osiągnie cenę 2500 USD. Zdaniem przedstawicieli firmy, druga największa kryptowaluta ma szanse na znaczący wzrost związany z coraz szerszym upowszechnieniem Ethereum i pozostałych monet.

Nigel Green – założyciel i CEO deVere Group – powiedział w wywiadzie dla MarketWatch: „Cena Ethereum znacząco wzrośnie w tym roku, może osiągnąć nawet 2500 USD. W kolejnych latach powinna kosztować nawet więcej. Ruch wzrostowy jest napędzany kilkoma czynnikami. Po pierwsze, coraz więcej platform ma możliwość handlowania Ethereum. Po drugie, zwiększa się wykorzystanie kontraktów smart. Po trzecie, dalsza decentralizacja obliczeń w chmurze zwiększy popularność kryptowaluty”.

Zdaniem Greena wprowadzenie regulacji na rynku kryptowalut to już tylko kwestia czasu. Taki ruch wcale nie zmniejszy zainteresowania kryptowalutami, jak uważa wiele osób. Zamiast tego ma się zwiększyć zaufanie inwestorów, co przyniesie dodatkowy kapitał. Obecnie cena Ethereum wynosi niecałe 700 USD, więc do spełnienia prognozy Greena jeszcze daleka droga.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here