Naga MarketsZałożyciel MyEtherWallet (MEW)uważa, że ​​sieć ETH 2.0 zostanie uruchomiona w tym roku, ale twierdzi, że jej pełna wersja to kwestia lat.

  • Założyciel MEW uważa, że ETH 2.0. powstanie dopiero za parę lat.
  • Wskazuje, że dziś ludzie mylnie rozumieją to, czym jest ETH 2.0.

Ethereum 2.0. – tak, powstanie, ale za kilka lat

Kosala Hemachandra, założyciel MyEtherWallet (MEW), powiedziała Cointelegraph, że pełnoprawna wersja ETH 2.0 jest wciąż przed nami.

Pierwsza faza aktualizacji Ethereum 2.0 została pierwotnie zaplanowana na styczeń 2020 r., ale została przełożona. Premiera jest spodziewana dopiero między listopadem a początkiem 2021 r.

Chociaż Hemachandra uważa, że ​​faza 0 rozpocznie się w tym roku, ale zwraca uwagę, że pełna wersja ETH 2.0 nie zostanie uruchomiona przed 2022 rokiem.

Myślę, że pełna wersja ETH 2.0 jest [realna] za co najmniej kilka lat – mówił.

Łańcuch Beacon to tylko Faza 0

ETH 2.0 składa się z trzech faz. Dopiero wkraczamy w pierwszą z nich.

– Obecnie wszyscy określają łańcuch Beacon (pierwszy krok w kierunku ETH 2.0) jako “ETH 2.0”. Jestem przekonany, że łańcuch Beacon zostanie uruchomiony w sieci w tym roku. Jest teraz w ostatniej sieci testowej i jest już otwarty do publicznego zgłaszania błędów – tłumaczy założyciel MEW.

Hemachandra dodał, że ostrożne podejście do uruchomienia ETH 2.0 było rozsądną strategią.

– Aktualizacje oprogramowania wymagają czasu, zwłaszcza gdy dotyczą funduszy użytkowników i niezmiennego łańcucha bloków – powiedział.

Jego zdaniem warto będzie czekać.

ETH 2.0 po raz kolejny zmieni definicję technologii blockchain, tworząc bezpieczny i zrównoważony system zdolny do konkurowania ze scentralizowanymi rozwiązaniami skalowania – dodał.

Hemachandra był obecny przy narodzinach Ethereum i patrząc na to, co wydarzyło się przez ostatnie pół dekady, uważa, że “wzrost był wykładniczy”.

Pod pewnymi względami na nowo zdefiniowano możliwości technologii blockchain – puentuje swoją myśl i dodaje, że nowym dzieckiem Ethereum jest rynek DeFi.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here