Naga MarketsVitalik ButerinVitalik Buterin mówi, że prawdopodobnie niektóre aplikacje zbudowane na bazie Ethereum mogą zawieść, ale inne odniosą sukces. Dodaje też, że Ethereum 2.0 to zadanie „znacznie trudniejsze” do realizacji, niż myślał.

  • Buterin przyznaje, że realizacja nowej wersji Ethereum jest bardzo trudna.

Ethereum 2.0. to trudny do realizacji projekt

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, mówi, że „swobodnie przyznałby”, że Ethereum 2.0 jest „znacznie trudniejsze” do wdrożenia z technicznego punktu widzenia, niż się spodziewał. Powiedział to podczas debaty z Samsonem Mowem, w podcastie Petera McCormacka 16 sierpnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas debaty trio dyskutowało o powodach „otwartej wojny” między sieciami bitcoina i Ethereum oraz o tym, czy ETH będzie w stanie spełnić swoje liczne obietnice.

McCormack zapytał Buterina, “czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że Ethereum stało się o wiele trudniejszym projektem lub pomysłem, niż początkowo zakładałeś, i potencjalnie ugryzłeś więcej, niż jesteś w stanie przeżuć? I że doszło do punktu, w którym nie ma odwrotu? ”

– Z całą pewnością przyznaję, że wdrożenie Ethereum 2.0 jest znacznie trudniejsze, niż oczekiwaliśmy z technicznego punktu widzenia – powiedział Buterin. – Zdecydowanie nie sądzę, abyśmy odkryli jakiekolwiek fundamentalne błędy, które to uniemożliwiają, i myślę, że to się uda. To tylko kwestia czasu, a ostatnio postępy są duże – dodał.

Część aplikacji zawiedzie oczekiwania użytkowników

Buterin przyznał jednak też, że prawdopodobnie niektóre aplikacje powstałe na bazie Ethereum mogą zawieźć, podczas gdy inne odniosą duży sukces.

Dziś wdrażanie nowej wersji sieci trwa. Z kolei ETH świetnie radzi sobie na wykresie. Za 1 ETH na giełdach kryptowalut płaci się dziś 427 USD, czyli 1 proc. więcej niż dobę wcześniej.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here