Naga MarketsEthereum 2.0 coraz bliżej za sprawą aktualizacji AltairDługo planowana aktualizacja sieci Ethereum (ETH) do skalowalnego modelu konsensusu proof-of-stake (dowodu stawki) jest coraz bliższa, a deweloperzy ustalili datę kolejnej aktualizacji o nazwie Altair.

Ethereum szykuje się do aktualizacji o nazwie Altair

Altair, który jest opisywany jako pierwsza aktualizacja mainnetu do Beacon Chain, ma nastąpić w epoce (z ang. Epoch) 74240, czyli mniej więcej 27 października, według Danny’ego Ryana, dewelopera Ethereum Foundation.– To uaktualnienie wprowadza obsługę lekkiego klienta do podstawowego konsensusu, czyści księgowanie beacon, naprawia niektóre problemy walidatora i zwiększa parametry karne zgodnie z EIP-2982 – komentował Ryan.

EIP-2982 wprowadza „parametry karne”, aby zapewnić, że protokół proof-of-stake jest ekonomicznie bezpieczny. „wyciek braku aktywności” i „podcięcie” to dwie proponowane kary w ramach propozycji ulepszeń.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Hard fork Ethereum o nazwie London pojawił się niemal zgodnie z planem 5 sierpnia, wprowadzając oczekiwaną propozycję EIP-1559. Zwolennicy nazwali EIP-1559 przełącznikiem deflacyjnym, ponieważ wiązał się on ze spaleniem opłat podstawowych, zmniejszając tym samym podaż ETH dostępną w obiegu.

Joseph Lubin, który był współzałożycielem Ethereum przed przejściem do ConsenSys, powiedział, że London stawia ETH na drodze do stania się „pieniądzem ultradźwiękowym”. Koncepcja „dźwiękowych” lub „ultradźwiękowych” pieniędzy została spopularyzowana przez społeczność bitcoina (BTC) i odnosi się do aktywów, które nie są podatne na nagłą deprecjację wartości lub siły nabywczej.

invest

Cena ETH gwałtownie spadła w tym tygodniu, ponieważ kryptowaluty wyprzedawały się wraz z innymi aktywami ryzyka, w tym akcjami. ETH wraca jednak w czwartek nad psychologiczny opór 3 tys. dol.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here