Naga Markets
ethereum-eth-ether
Ethereum. Źródło: unplash.com/@drawkit

Kryptowalutowy fundusz hedgingowy założony w 2012 roku kupił ponad 91 tys. monet ETH. Przy obecnym kursie w wysokości 4 400 USD, jest to ponad 400 mln USD. Ethery te zostały przetransferowane niedawno z trzech giełd kryptowalutowych FTX, Binance i Coinbase do portfela należącego do Three Arrows Capital. Manewr ten zauważył jako pierwszy chiński dziennikarz Colin Wu.

Ether wart blisko pół mld USD dodany do portfela Three Arrows Capital

Ponad 400 mln USD w ETH zostało w ciągu ostatnich dni przesłanych z trzech giełd wirtualnych walut na jeden adres kryptograficzny. Wedle ustaleń firmy zajmującej się analizą danych umieszczonych na blockchainach Nansen, ten należy do Three Arrows Capital.O tym, że łącznie ponad 91 tys. etherów opuściło platformy tj. FTX, Binance i Coinbase poinformował wczoraj chiński dziennikarz Colin Wu. Zauważył on, iż środki te przeniesiono na adres kryptograficzny funduszu hedgingowego zarządzanego przez Zhu Su.

Dyrektor generalny Three Arrows Capital potwierdził doniesienia, podkreślając, że zamierza wykorzystywać tym podobne objawy paniki na rynku, do których doszło w ostatnim czasie. Dodał przy tym, iż 100 tys. monet ETH to kropla w porównaniu do ilości etheru, jaka trafi do portfela tego funduszu w przyszłości. 

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Bycze nastawienie do Ethereum

Three Arrows Capital wierzy w dalsze wzrosty na wykresie drugiej co do wielkości kryptowaluty, ponieważ środowisko makro uspokoiło się. Podkreślił on, że ,,zarówno amerykańskie, jak i chińskie rynki akcji są zdrowe”. Zaznaczył przy tym, iż wiele nadmiernie lewarowanych pozycji instrumentów pochodnych na kryptowaluty, zostało wycofanych. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia z całego rynku kryptowalutowego zlikwidowano 2,58 mld USD w krótkich i długich pozycjach w zakresie 24-godzinnym. Z ethera wyparowało wówczas około 627,54 mln USD. 

Podczas weekendowych spadków kurs ETH znalazł się w okolicach 3 525 USD. Obecnie kryptowaluta ta handluje powyżej 4 400 USD, a od ATH odnotowanego miesiąc temu dzieli ją niecałe 7%. 

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here