Naga MarketsEther (ETH) może wzrosnąć do 9 tys. dol. Prognoza Ethereum na lata 2021-2025James Todaro, popularna postać branży kryptowalutowej i zarządzający w Blocktown Capital uważa, że ETH ma potencjał, aby osiągnąć poziom 1 bilion dolarów kapitalizacji rynkowej z racji rosnącego sektora DeFi. Według tego szacunku, cena etheru, natywnej kryptowaluty sieci Ethereum może wzrosnąć do 9000 dolarów. Analitycy Capital.com przeglądają się projekcję cenowym dla ETH na następne lata.

Prognoza Ethereum na lata 2021-2025: przed nami silny wzrost?

Na początku tego roku, popularny inwestor Bitcoin, Josh Olszewicz, ustalił swój krótko i średnioterminowy cel cenowy ETH na 780 dolarów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inna krótkoterminowa prognoza Simona Dedica, współzałożyciela Blockfyre i partnera zarządzającego w Moonrock Capital, zakłada, że ETH będzie notowany po 800 USD. Jeśli chodzi o perspektywę długoterminową, Dedic uważa, że kryptowaluta ostatecznie wzrośnie do poziomu 9 000 USD.

James Todaro, z Blocktown Capital również podziela tę opinię i jest przekonany, że kurs etheru może wzrosnąć dzięki popularności DeFi do poziomu 9 tys. dol.

Zgodnie z prognozą przedstawioną przez portal WalletInvestor.com, cena ETH ma wzrosnąć do 872 dolarów do końca 2021 roku i do 1076 dolarów do końca 2022 roku.

Capitalcom

Patrząc dalej w przyszłość, eksperci serwisu przewidują, że do połowy grudnia 2025 roku Ethereum wzrośnie aż do 1650 dolarów.

Tymczasem na podstawie prognoz Ethereum z DigitalCoinPrice.com, cena kryptowaluty ma znacząco wzrosnąć, osiągając poziom około 1493 dolarów w ciągu jednego roku, 1614 dolarów w grudniu 2023 roku i 2222 dolarów w grudniu 2025 roku.

Jednak nie wszyscy podzielają tak pro-wzrostowe nastawienie. Mike McGlone, starszy analityk surowcowy w Bloomberg Intelligence, powiedział w ostatnim raporcie, że wyniki Ethereum i Ripple’a w 2020 roku były “wskaźnikiem trwałej natury fintech w świecie coraz bardziej zdominowanym przez zerowe lub ujemne stopy procentowe i luzowanie ilościowe”.

Według prognozy McGlone’a, cena ETH powinna w 2021 roku oscylować w przedziale 500-700 USD.

TradingBeasts.com sceptycznie zakłada, że średnia cena ETH w 2021 roku będzie się wahać w przedziale 500-630 dolarów. Portal oczekuje, że do końca przyszłego roku, mediana ceny wyniesie 629 dolarów.

Pełna analiza Capital.com dostępna jest w tym miejscu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty prognozy | dax index online | kurs cd projekt | dax notowania na żywo | s p 500 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here