Naga MarketsEther (ETH) Będzie kosztował 20 tys. dol., twierdzi Raoul PalGuru z dziedziny makroekonomii i współzałożyciel Real Vision, Raoul Pal, przewiduje, że Ethereum wzrośnie do 20 000 USD i to już w tym cyklu hossy.

  • Pal jest zdania, że ETH będzie kosztowało wkrótce nawet 20 000 USD.
  • Podał parę argumentów. Głównie wskazał na prawo Metcalfe’a.

Raoul Pal: warto dziś inwestować w ETH

W artykule w Marco Insiders były dyrektor Goldman Sachs mówi, że jego modele, w tym prawo Metcalfe’a, które stanowi, że wartość sieci jest bezpośrednio skorelowana z liczbą jej użytkowników, sugerują, że wartość ETH opiera się na adopcji. Podkreśla, że ​​kapitalizacja rynkowa wiodącej platformy inteligentnych kontraktów jest silnie skorelowana z liczbą aktywnych adresów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dalej wyjaśnia, że ​​dziś ETH jest na takim samym poziomie rozwoju co BTC w 2017 roku. Zauważa, że ​​Ethereum jest sześć lat “młodsze” od Bitcoina i że uczestnicy rynku będą musieli poczekać, aż pojawią się te same efekty sieciowe, jakie zaszły w przypadku BTC.

Pal wskazał również na kluczowy kamień milowy – to, że BTC i ETH osiągnęły 1 milion aktywnych adresów. Dodaje, że cena ETH też będzie rozwijała się tak samo, jak miało to miejsce w przypadku BTC 4 lata temu.

Co dalej z ceną ETH?

Opierając się zaś na samej trajektorii wzrostu Ethereum pod względem ceny i adopcji, uważa, że ​​drugi co do wielkości zasób kryptograficzny pójdzie teraz w ślady Bitcoina. Może nawet okazać się czymś większym, niż obecnie najmocniejsza kryptowaluta rynku.

ETH przewyższy Bitcoina prawie dwukrotnie i jest napędzane tym samym mechanizmem – wspaniałą narracją dot. platformą dla programowalnych pieniędzy i oczywiście prawem Metcalfe’a – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs sp500 | cd projekt notowanie | cena ropy | kurs funta szterlinga | funt brytyjski kurs | złoty polski kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here