Naga MarketsW najbliższy czwartek 15 marca 2018 r. o godzinie 16 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Trading Club. W siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie wystąpi wszechstronny trader Przemysław Lik, który omówi “Jak wybrać odpowiedni ETF do portfela inwestycyjnego”.


Warsztaty

Podczas prelekcji Przemysław Lik udzieli odpowiedzi na pytanie “Jak wybrać odpowiedni ETF do portfela inwestycyjnego?”. Poza szkoleniem stacjonarnym odbędzie się także Live Stream, który umożliwi dostęp do prelekcji osobom, które nie będą mogły odwiedzić biura przy Ogrodowej 58.

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming:

BIORĘ UDZIAŁ

O prelegencie

Przemysław Lik – swoją wiedzę z zakresu inwestowania oraz strategii inwestycyjnych zdobywał studiując ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Od lat specjalizuje się w analizie technicznej, w szczególności w geometrii rynkowej, którą stosuje do własnych inwestycji na rynku kontraktów terminowych na indeksy. Prowadzi szkolenia z zakresu analizy technicznej oraz fundamentalnej dla klientów XTB. Wielokrotnie reprezentował firmę w mediach branżowych. W 2009 roku zdobył licencję Maklera Papierów Wartościowych z Uprawnieniami do Doradztwa Inwestycyjnego (nr lic. 2321).

Tematem kolejnych warsztatów, które odbędą się 22 marca będą “Formacje Harmoniczne na rynkach finansowych”. Prelekcję poprowadzi Łukasz Fijołek – współzałożyciel serwisu edukacyjno-analitycznego dla Traderów FOREX – FiboTeamSchool.pl. Szczegóły dotyczące szkoleń z Przemysławem Likiem oraz Łukaszem Fijołkiem znajdują się pod tym linkiem.

Cykliczne spotkanie XTB odbywają się przy ulicy Ogrodowej 58 – w każdy czwartek od 16:00 do 20:00. Więcej szczegółów pod linkiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here