Naga MarketsesotiqEsotiq & Henderson to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych. W lipcu 2015 r. spółka przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect, na którym była notowana od czerwca 2011 r.

Esotiq & Henderson miał ok. 16,5 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w czerwcu, co oznacza wzrost o ok. 23% r/r, podała spółka, prezentując wstępne dane.

Przychody grupy kapitałowej ze sprzedaży internetowej w czerwcu 2019 r. wyniosły ok. 1,2 mln zł i były wyższe o ok. 60% r/r. Narastająco, w okresie styczeń – czerwiec 2019 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży internetowej wyniosły ok. 7,7 mln zł i były wyższe o ok. 110% niż w analogicznym okresie 2018 r., czytamy dalej.

W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń – czerwiec 2019 r. wyniosła ok. 61% i według szacunków była niższa o ok. 3 pkt proc. w porównaniu z marżą osiągniętą w analogicznym okresie roku ubiegłego, podano również.

Źródło: ISBnews

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Notowania rosną o poranku o niemal 4%. Jest to reakcja na dobre wyniki zaprezentowane w raporcie. Spółka ma za sobą sporą przecenę i obecnie wydaje się, że trwa próba odrabiania strat. Wybicie oporu w rejonie 16 zł powinno pozwolić na rozwinięcie wzrostowej korekty.

esotiq
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje PKN Orlen wybijają ważny poziom. Spółka z nową, wyższą rekomendacjąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here