Naga MarketsesotiqEsotiq & Henderson miał ok. 14 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży we wrześniu, co oznacza wzrost o ok. 11% r/r, podała spółka, prezentując wstępne dane.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży w okresie styczeń – wrzesień 2019 r. wyniosły około 134 mln zł i były wyższe o około 18% r/r, podano również.

“Przychody grupy kapitałowej ze sprzedaży internetowej we wrześniu 2019 r. wyniosły około 1,5 mln zł i były wyższe o około 100% rok do roku. Narastająco, w okresie styczeń – wrzesień 2019 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży internetowej wyniosły około 12,5 mln zł i były wyższe o około 100% niż w analogicznym okresie 2018 r” – czytamy w komunikacie.

Szacunkowa marża brutto na sprzedaży grupy kapitałowej wyniosła około 56% i była niższa o około 4 pkt proc. w porównaniu z marżą zrealizowaną we wrześniu roku poprzedniego, wskazano.

Powierzchnia handlowa grupy kapitałowej na koniec września 2019 r. wynosiła 18 689 m kw. i była większa o około 7% niż rok wcześniej.

Źródło: ISBnews

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki tracą dzisiaj ponad 1%. Spółka ma za sobą już sporą przecenę i powoli kurs zbliża się do nieźle respektowanej dolnej krawędzi kanału spadkowego. Niesie to pewna nadzieję na zainicjowanie odbicia, tym bardziej, że w październiku pojawiają się podwyższone obroty.

esotiq

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here