Naga MarketsesotiqZgodnie ze wstępnymi danymi Esotiq & Henderson miał ok. 17,5 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w lipcu, co oznacza wzrost o ok. 22% r/r.  Na łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował również, iż powierzchnia handlowa grupy kapitałowej na koniec lipca 2019 r. wynosiła 18 753 m2 i była większa o około 6% niż rok wcześniej. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Powrót powyżej 16 zł za akcję może doprowadzić do większych wzrostów

Przychody grupy kapitałowej ze sprzedaży internetowej w lipcu 2019 r. wyniosły około 1,7 mln zł i były wyższe o około 60% r/r. Narastająco, w okresie styczeń – lipiec 2019 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży internetowej wyniosły około 9,3 mln zł i były wyższe o około 100% niż w -analogicznym okresie 2018 r. – napisano w komunikacie.

Szacunkowa marża brutto na sprzedaży grupy kapitałowej wyniosła około 63% i była niższa o około 1 pkt proc. w porównaniu z marżą zrealizowaną w lipcu roku poprzedniego. W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń – lipiec 2019 r. wyniosła około 62% i według szacunków była niższa o około 3 pkt proc. w porównaniu z marżą osiągniętą w analogicznym okresie roku ubiegłego – oznajmił Adam Rak.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here