Naga MarketsWIG kontynuuje powolną wspinaczkę w górę, a na niektórych spółkach pojawiają się spektakularne wzrosty. Oby to było wreszcie trwałe ożywienie na polskiej giełdzie.

Esotiq & Henderson – spółka zajmuje się sprzedażą wyrobów tekstylnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
eah_d

O imponujące 31% wzrosła w piątek spółka Esotiq & Henderson. Wystrzał spowodowany był zawiadomieniem spółki do KNF o podejrzeniu manipulacjami akcji w celu obniżenia ich wartości. Wydaje się, że rynek zinterpretował tą wiadomość dość prosto: “jesteśmy warci dużo więcej, a spadek akcji to efekt manipulacji. Teraz KNF weźmie się za manipulujących, a my wzrośniemy”. Na razie tak się dzieje – a w przypadku pokonania 10zł, kolejny przystanek to może być 15zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku:Zyskowna Strona Giełdy

Groclin:

gcn_d

Bardzo ciekawie również na Groclinie. Spółka zamknęła się najwyżej od lipca 2014 roku i pokonała opór. Niezbyt przekonujący jest jednak wolumen – można to wytłumaczyć jednak piątek i mniejszą płynnością właśnie przed weekendem. Bardzo prawdopodobne wydaje się kontynuowanie ruchu i test okolic 20zł, na których znajduje się kolejny opór.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 08.08.2016
Następny artykułDarmowe szkolenia z Comparic.pl, 8-12 sierpnia
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here