Naga MarketsEsotiq & Henderson to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych.

esotiq

Notowania spółki znacząco zyskiwały podczas poniedziałkowej sesji. Spółka opublikowała raport z wynikami za grudzień. Z raportu wynika, że w tym miesiącu przychody wyniosły około 18,5 ml zł czyli o 17% więcej niż rok temu. Sumując wyniki od stycznia do grudnia, mamy około 179 ml zł czyli 16% więcej niż rok temu. Silnie rośnie sprzedaż w internecie, w samy grudniu o 40%, a w całym roku o 80%. Niższa niż przed rokiem okazała się jednak marża, rośnie za to powierzchnia handlowa, na koniec roku o około 5%. Był to ostatni raport miesięczny, teraz spółka będzie pokazywała jedynie wyniki kwartalne. Wzrost przychodów cieszy, jednak inwestorzy zapewne czekają na wyższy poziom zysków. Wykres z szerszej perspektywy wygląda słabo, choć dynamika spadków jest niższa niż wcześniej.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną.

unimot

Spółka poinformowała wczoraj, że ubiegły rok zakończyła z wynikiem 10 owych stacji Avia na terenie Ukrainy. Jest to wynik poniżej zakładanych 15, jednak w 2020 roku ma dojść do znacznego przyspieszenia. Spółka ma już wyznaczone lokalizacje, a powodem opóźnień jest biurokracja. Jednocześnie spółka podkreśliła, że jest zadowolona z poziomu sprzedaży na już istniejących stacjach. Docelowo na Ukrainie ma być ponad 100 stacji. Na wykresie nadal mamy korektę, dość rozbudowaną. Wydaje się jednak, że za chwilę popyt spróbuje ją zakończyć. Wybicie poprzedniego szczytu przy 30,70 zł powinno zdynamizować ruch wzrostowy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here