Naga MarketsEsotiq & Henderson to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych.

esotiq
źródło xStation 5

Spółka opublikowała w piątek raport z wynikami sprzedaży za czerwie. W tym miesiącu spółka miała 16,5 zł przychodów co oznacza wzrost o około 23% w porównaniu z poprzednim rokiem. Przychody w tym okresie ze sprzedaży internetowej wyniosły 1,2 mln zł co oznacza wzrost o 60% w poprzednim rokiem. Sumując wyniki od stycznia do końca czerwca, przychody ze sprzedaży w internecie wyniosły 7,7 zł co oznacza wzrost aż o 110%. Notowania spółki rosły podczas piątkowej sesji o ponad 5% przy najwyższych obrotach od początku lipca. Jest to pozytywna reakcja na dobre wyniki zaprezentowane w raporcie. Spółka ma za sobą sporą przecenę i obecnie wydaje się, że trwa próba odrabiania strat. Wybicie oporu w rejonie 16 zł powinno pozwolić na rozwinięcie wzrostowej korekty.

Orbex

Zobacz również: Bloober Team – pozytywne informacje napędzają wzrosty

LiveChat jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania typu “live chat dla biznesu”.

livechat
źródło xStation 5

Akcje spółki nieznacznie drożały podczas piątkowej sesji. Na wykresie jednak można zauważyć wejście w fazę korekty po ostatniej bardzo silnej zwyżce. Wykres dzienny sugeruję korektę po ostatnich wzrostach, a najbliższym poziomem wsparcia będą okolice wcześniejszych szczytów w rejonie 31zł. W piątek światło dzienne ujrzała rekomendacja DM BOŚ, w której analitycy podwyższyli cenę docelową dla spółki z 33,70 zł do 41,20 zł. Nadal podtrzymane zostało zalecenie kupna akcji. Analitycy uważają, że w kolejnych latach, aż do 2021 roku znacząco będą wzrastały przychody ze sprzedaży. W tym roku szacuje się, że mają one wynieść ponad 125 mln zł, w przyszłym niemal 140 mln zł, a w 2021 roku ponad 155 milionów złotych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here