Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Esotiq & Henderson – spółka zajmuje się sprzedażą wyrobów tekstylnych.esotiq

Po 12 miesiącach nieprzerwanych spadków, rozpoczętych w połowie ubiegłego roku, spółka zaczyna łapać oddech. Wczoraj wzrosty sięgły 14,4% i naruszyły poziom poprzedniego wierzchołka. Od wyznaczenia dna na początku sierpnia kurs próbuje rosnąć i to przy znacznie wyższych obrotach. Możliwe więc, że szykuje się jakieś wybicie, choć na razie pierwszym celem kupujących zostaje poziom 13,42 zł czyli szczyt z 9 sierpnia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji 6,5% przy obrotach najwyższych od początku września. W bardzo dobrym stylu dokonuje się więc, wybicie poziomu oporu jaki stanowi poprzedni szczyt. Tendencja wzrostowa utrzymuje się tu już od dłuższego czasu, a ostatnia fala wzrostowa w całości budowana jest przy podwyższonym wolumenie. Może to wskazywać na dalsze wzrosty oraz szansę na realizację scenariusza z jednej z ostatnich rekomendacji, która zakłada cenę docelową na poziomie 1,76 zł. O spółce pisałem ostatnio 26 września.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/USD – dynamiczne wzrosty, opcja CALL
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na USDJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here