Naga MarketsES-System to największa polska firma w branży oświetleniowej, działająca w segmentach oświetlenia architektonicznego, ulicznego, zewnętrznego i awaryjnego.

es systemSpółka była najbardziej medialnym podmiotem poniedziałkowej sesji. Jej akcje drożały o ponad 30% przy wysokich obrotach. Powodem nagłego wzrostu notowań było ogłoszenie wezwania na 43 ml akcji, stanowiące 100% kapitału zakładowego firmy. Wzywający to Glamox AS, a cena w wezwaniu to 3,50 zł. Kurs momentalnie osiągnął właśnie taki poziom. Wzywający zamierza nabyć akcje pod warunkiem, że zapisami w wezwaniu zostanie objętych co najmniej 66% ogólnej liczby akcji. Zapisy na akcje zaplanowano na okres 4 listopada – 4 grudnia 2019 roku.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

PlayWay to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

playway

Notowania spółki trącą nieznacznie od kilku sesji. Na wykresie widać, że nie pojawia się na razie mocniejsza reakcja podażowa, mimo że cena oscyluje pod czytelnym oporem. Daje to nadzieję, że kolejne już podejście pod ten poziom, może w końcu doprowadzić do jego wybicia, co prawdopodobnie oznaczałoby atak na historyczne maksima. Wczoraj spółka przekazała informację o tym, że gra Radio Commander wyprodukowana przez Games Operators czyli spółkę z grupy PlayWay, sprzedała się w nakładzie ponad 13 tysięcy egzemplarzy w ciągu 72 godzin od premiery. Łączne koszty produkcji i marketingu zwróciły się już podczas pierwszego dnia sprzedaży. Ponadto gra otrzymuje bardzo pozytywne opinie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here