CMC Markets

Analitycy Erste Group podwyższyli rekomendację dla JSW do “kupuj” ze “sprzedaj”. Cenę docelową podwyższyli na 135,10 zł z 55,50 zł – poinformowała w piątek Polska Agencja Prasowa. 

Na czwartkowym zamknięciu akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej wycenione zostały na 104,60 złotych. Po fantastycznym początku roku, kiedy to spółka w ciągu zaledwie dwóch dni odnotowała wzrost o ponad 8,5% ostatnie sesje upływają pod znakiem konsolidacji.

Wybicie formacji flagi pod koniec zeszłego roku wskazywało na kontynuację byczego trendu na wykresie JSW. Zaktualizowana rekomendacja Erste Group najwyraźniej w pozytywny sposób wpływa na kupujących akcje spółki. JSW krótko po 13:00 zyskuje 1,15%.

Na uwagę zasługuje ostatni lokalny szczyt w rejonie 107 złotych. Brak pokonania przez cenę tego poziomu najprawdopodobniej doprowadzi do stworzenia formacji podwójnego szczytu i rychłej korekty kursu:

JSW dzięki TradingView


Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz doStrefy eLearn portalu Comparic.pl!

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVestor DM: Orlen z rekomendacją „neutralnie”, Lotos z „redukuj”
Następny artykułNotowania litecoin testują dolne ograniczenie konsolidacji
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here